Alfa Romeo Logo

Models

Збережи краще наостанок


У 8.30, рівно за 30 хвилин до того, як автомобілі F1 вперше вийшли на трасу в 2019 році, Alfa Romeo Racing представила новий Alfa Romeo Racing C38

Останнє, але не менш важливе.

Шкода, що наші друзі з Вікіпедії не з’явились, тому що це зробило б їх роботу по оновленню нашої сторінки набагато простішою.

Нова назва: Alfa Romeo Sauber F1 Team стала Alfa Romeo Racing. Структура, власність і управління залишаються колишніми, назва змінюється. Чудово.

Нові водії: Кімі Райкконен і Антоніо Джовінацц: Айсман і Джові. Завдяки титульному спонсору Альфа Ромео, один (Кімі) буде за кермом Stelvio з номером 7, інший (Антоніо) буде мати задоволення управляти Giulia під номером 99, що є даниною поваги до його попередньої кар’єрі.

Нова ліврея: вже потрясла в 2018 році, ця ліврея ще крутіше і сексуальніше, поєднуючи класичні кольори традиційної команди Sauber – білий і синій – з класичним червоним, що символізує Alfa Romeo – один з найбільш історичних брендів в гонках.

Нові спонсори: наш офіс зв’язку був майже таким же завантаженим, як аеропорт Цюріха, так як прес-релізи про нових партнерів «відправлялися» щогодини.

Нові технічні особливості: керівник команди Фредерік Вассер та технічний директор Сімоне Реста не хочуть, щоб ми вдавалися в подробиці, але, скажімо так, ми використовували зимові місяці для творчості, а не для катання на лижах в Швейцарських Альпах.

Ми вважаємо, що досить захоплюючих новин на один день, але справедливо сказати, що команда Alfa Romeo Racing з нетерпінням чекає нових шансів, щоб довести свій потенціал і досягти великих результатів в 2019 році.

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Ми з гордістю представляємо Alfa Romeo Racing C38 – автомобіль, який є результатом важливої роботи кожного члена нашої команди на нашому заводі в Швейцарії, а також на трасі. Ліврея сильніше і гостріше підкреслює особливості минулого року. Ми з гордістю показуємо на цих автомобілях логотипи наших партнерів, які приєдналися до нас у розширенні нашої комерційної діяльності. Я хотів би подякувати всім, хто працював над створенням цього автомобіля, за їх невтомний ентузіазм по відношенню до місії нашої команди і нашого спорту, і ми з нетерпінням чекаємо продовження прогресу і боротьби за високі результати в майбутньому чемпіонаті».

Сімоне Реста, технічний директор Alfa Romeo Racing:
«З тих пір як я приєднався до команди в минулому році, я спостерігав прогресивне зростання в усіх напрямках, і мені дуже приємно бачити результат напруженої роботи, виконаної протягом цієї зими, для нашого учасника Формули-1 2019 року, нового Alfa Romeo Racing C38. Всі відділи добре співпрацюють, і вся команда рухається в одному напрямку. Ми поставили перед собою амбітні цілі на цей сезон, що призвело до значних змін в настройках – в основному з аеродинамічної точки зору. У нас чудовий склад гонщиків, і ми з нетерпінням чекаємо їх відгуків протягом наступних двох тижнів тестування перед першим Гран Прі в Мельбурні».

Кімі Райкконен (машина № 7)):
«Автомобіль виглядає чудово. Дизайн лівреї чудовий. Багато партнерів приєдналися, щоб підтримати нашу команду, що є позитивним моментом, і ми дякуємо їм за віру в нас. Я з нетерпінням чекаю, щоб вийти на трасу і дізнатися більше про C38 протягом наступних двох тижнів випробувань».

Антоніо Джовінацці (машина №99):
«Я думаю, що це гарний автомобіль – дизайн лівреї відмінний, дуже чистий, і мені дуже подобаються кольори. Це моя перша власна машина в Формулі-1, і це щось особливе для мене. У нас багато відмінних спонсорів, які підтримують нас, і ми дуже вдячні за їхню довіру до нашої команди. Я дійсно з нетерпінням чекаю, коли вперше на цьому тижні я стрибну в С38».

Турин, 18 лютого 2019 р.

20190218_news_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті