ЕФЕКТИВНА СПОРТИВНІСТЬ

Alfa Romeo вступає в еру передових гібридних технологій

Alfa Romeo Tonale plug-in hybrid - Alfa Romeo

Новий Tonale

Задоволення від водіння

Справжнє задоволення від водіння Alfa Romeo доповнене абсолютно новими враженнями, що заряджають енергією

Продуктивність

Можливість гарантувати адреналін спортивного водіння, який є частиною ДНК легенди бренду

Підвищена ефективність

Видатна за діапазоном та споживанням з меншим впливом на навколишнє середовище та підвищеною ефективністю.

How Plug-in Hybrid Charging Works - Alfa Romeo
Як заряджати ваш автомобіль

Заряджання в домашніх умовах

Враховуючи, що більшість приватних автомобілів залишаються на ніч, зарядка акумуляторної батареї плагін-гібридного автомобіля в домашніх умовах від побутової електромережі стане в нагоді тим, хто хоче, щоб наступного ранку автомобіль був готовий вирушити в дорогу.

ВСТАНОВЛЕННЯ НАСТІННОЇ КОРОБКИ

Free2move eSolutions пропонує професійну послугу встановлення, відповідно до державних критеріїв прийнятності. Ви можете встановити свій easyWallbox або eProWallbox за чотири кроки.

Public charging of hybrid cars - Alfa Romeo
Як підзарядити автомобіль

ЗАРЯДЖАННЯ В ГРОМАДСЬКОМУ МІСЦІ

Використання громадських станцій стає все більш доступним, оскільки мережа зарядних станцій постійно розширюється. Акумулятор може повністю зарядитися всього за 2,5 години.

My Alfa Connect application – Alfa Romeo

MY ALFA CONNECT *

За допомогою програми My Alfa Connect ви можете отримати доступ до всіх підключених сервісів вашого Alfa Romeo.Ви можете спланувати свою наступну поїздку, розрахувавши запас ходу автомобіля та знайшовши найближчу до вас зарядну станцію. Крім того, ви можете легко отримати доступ до програми eSolutions Charging та дистанційно керувати домашнім зарядним пристроєм.

      

 

* Для всіх нових автомобілів, замовлених з 1 травня 2023 року, My Assistant буде включений до пакету Connect ONE, вартість якого входить у вартість автомобіля. My Remote, My Car, My Navigation і My eCharge стануть пакетом Connect PLUS, який потребує окремої підписки для клієнтів. Пакет Connect PLUS надається без додаткової плати протягом перших 36 місяців з дати початку дії гарантії. My Alert і My Wi-Fi залишаться без змін.

Відмова від відповідальності

Зображення є орієнтовними і мають виключно ілюстративну мету.Зображені кольори та деталі можуть бути недоступні або можуть відрізнятися, коли автомобіль буде доступний, наприклад, з технічних та/або виробничих та/або комерційних причин.На деяких фотографіях можуть бути зображені аксесуари та/або обладнання, які не є стандартними, і які, коли автомобіль буде доступний, залежатимуть від конкретного запиту та додаткової оплати.

Витрата палива Alfa Romeo Tonale Hybrid MHEV (л/100 км):6,3-5,6; викиди CO₂ (г/км): 144-127.Показники затвердження типу визначені на основі комбінованого циклу WLTP, омологованого станом на 26.05.2022. Зазначені значення наведені для порівняння.

Комбінована витрата палива Tonale Plug-in Hybrid Q4 range (л/100 км): 1,4 - 1,1; комбіноване споживання енергії (кВт-год/100 км): 18,7 - 16,8; викиди CO2 (г/км): 33-26.До 82 км повного електричного запасу ходу відноситься до міського циклу.Загальний запас ходу - це максимально можливий запас ходу, що досягається при поєднанні бензинової автономності з повною електричною автономністю в міському стилі водіння. Показники затвердження типу визначені на основі циклу WLTP, омологованого станом на 4.11.2022. Вказані значення наведені для порівняння. Показники витрати пального, викидів CO2 та запасу ходу можуть змінюватися в залежності від фактичних умов експлуатації та різних факторів, таких як: частота заряджання, стиль водіння, швидкість, конкретне обладнання, опції, формат шин, зовнішня температура та тепловий комфорт на борту автомобіля.

ПІДРАХУЙТЕ СВОЇ ЗАОЩАДЖЕННЯ

Обираючи новий Alfa Romeo TonalePlug-in Hybrid Q4, ви можете заощадити гроші. Скористайтеся інструментом, щоб розрахувати вартість підзарядки автомобіля та дізнатися, скільки ви заощадите за рік.

Ваша подорож
Будні дні
Середньодобовий показник
40
Очікувана кількість заряджань на день
1
ВКАЖІТЬ ВАШ ЗВИЧАЙНИЙ ТИП ПОДОРОЖІ:
по місту Змішана
Середній тип подорожі
Вихідні дні
Середньодобовий показник
100
вкажіть, якою дорогою ви найчастіше їздите
2
по місту змішана
Вартість Tonale Plug-in Hybrid Q4
Вартість палива
0.20
Електричний
1
Витрати на ваш автомобіль
Економія палива
6
Вартість палива
1.982
Ваши заощадження
Їзда на електриці
ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Симулятор надає суто орієнтовну оцінку економічної економії, яку можна отримати, обравши Tonale Plug-in Hybrid Q4, порівняно з поточним транспортним засобом користувача з тепловим двигуном; оцінка, отримана за допомогою симулятора, в жодному разі не є гарантією фактичної економії. Омологаційні значення споживання палива та енергії Tonale Plug-in Hybrid Q4, представлені на симуляторі, базуються на процедурі WLTP відповідно до чинного законодавства (Регламент (ЄС) 2018/1832). Ці значення вказані для порівняння даних різних транспортних засобів і можуть не відображати фактичних значень споживання, які залежать від багатьох факторів, таких як, наприклад, стиль водіння, маршрут, погода та дорожні умови, стан, способи використання та обладнання транспортного засобу тощо. Дані, що стосуються кількості кілометрів, типу маршруту, вартості пального та кількості завершених електричних підзарядок, вводяться користувачем у симулятор самостійно, і FCA не несе за них жодної відповідальності. Оцінка економічної економії, отримана за допомогою симулятора, може відрізнятися, навіть значно, залежно від багатьох факторів, таких як, наприклад, стиль та умови водіння, тип маршруту, кліматичні умови, кондиціонер в салоні, стан транспортного засобу, рівень заряду акумулятора, вік тощо. Тому FCA не несе відповідальності за точність і надійність оцінки потенційної економічної економії, розрахованої за допомогою симулятора. Симулятор передбачає рік, що складається з 350 днів, з яких 250 днів на тиждень і 100 вихідних, а також передбачає 15 днів невикористання транспортного засобу. FCA не несе відповідальності за будь-яке рішення про придбання Tonale Plug-in Hybrid Q4, прийняте користувачами на основі результатів, отриманих за допомогою симулятора, або в будь-якому випадку на основі інформації про Tonale Plug-in Hybrid Q4, отриманої за допомогою цього ж симулятора.

Найчастіші питання

Все, що потрібно знати про гібридні автомобілі

ТЕХНОЛОГІЯ 

 

Alfa Romeo входить у світ гібридних технологій з моделлю Tonale Hybrid та новим плагін-гібридом Tonale Plug-in Hybrid Q4.

Alfa Romeo дивиться в майбутнє завдяки гібридній моделі Tonale Hybrid та новому плагін-гібриду Tonale Plug-in Hybrid Q4. Дві перші гібридні моделі бренду представляють нову главу в його історії: знакові лінії поряд з інноваційною ідеєю ефективної спортивності.

Гібрид означає використання декількох джерел енергії для нового ефективного досвіду водіння. Результатом є краща економія пального при низькому рівні викидів.

SUV - це скорочення від Sports Utility Vehicle: цей тип автомобілів передбачає більш підняте положення для їзди, ніж інші автомобілі. У випадку гібридного позашляховика ви відчуєте потужність традиційного двигуна внутрішнього згоряння, що працює на бензині, який працює разом з електродвигуном.

Гібридний автомобіль поєднує в собі традиційний двигун внутрішнього згоряння з потужністю електродвигуна. Завдяки технології рекуперативного гальмування вони також можуть підзаряджати батарею під час руху, вловлюючи енергію від уповільнення і передаючи її вашому автомобілю.

• ДВЗ: Двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) - традиційний тепловий енергетичний двигун (бензиновий, дизельний тощо), в якому згоряння палива активується за допомогою окислювача (зазвичай повітря) всередині камери згоряння, яка є невід'ємною частиною контуру руху рідини.​

• MHEV: цей тип пропонує комбінацію двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна, як у Alfa Romeo Tonale Hybrid. Акумулятор заряджається від двигуна внутрішнього згоряння та рекуперативного гальмування. На Alfa Romeo Tonale Hybrid, коли батарея заряджена, ця гібридна технологія дозволяє здійснити кілька маневрів у повністю електричному режимі.

• HEV: комбінований двигун внутрішнього згоряння та електродвигун. Батарея заряджається від двигуна внутрішнього згоряння та рекуперативного гальмування. Ємність батареї дозволяє здійснювати короткі поїздки в повністю електричному режимі.

• Plug-in Hybrid: цей тип пропонує поєднання двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна, як, наприклад, Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4.Акумулятор також заряджається від зовнішнього джерела (зарядної розетки) і за допомогою рекуперативного гальмування.На Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 продуктивність акумулятора дозволяє долати до 80 км у міському діапазоні EV.

• BEV: тягу забезпечує виключно електродвигун.Рух електричний, а зарядка здійснюється лише за допомогою зовнішнього джерела та рекуперативного гальмування.

• REEV: має невеликий бензиновий генератор для підзарядки акумулятора і збільшення дальності при низькому рівні заряду акумулятора.​

Plug-In Hybrid - це одне з найкращих рішень для використання переваг комбінованого використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та електродвигуна. Крім того, у світі гібридів Plug-In Hybrid гарантує оптимальний баланс між запасом ходу, часом заряджання, паливною економічністю, керованістю та продуктивністю.

Гібридні автомобілі Plug-In Hybrid мають багато переваг електромобілів, таких як нижчі експлуатаційні витрати, безшумність і нульові викиди у випадку чисто електричного руху, забезпечуючи при цьому гнучкість звичайного двигуна внутрішнього згоряння для більш тривалих поїздок без необхідності підзарядки акумулятора від зовнішнього джерела. Поєднання двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна також може дозволити автомобілю забезпечити вищий рівень крутного моменту та продуктивності, ніж звичайні двигуни з більшим робочим об'ємом. Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 являє собою передове рішення, яке підвищить продуктивність і комфорт водіння, забезпечуючи зниження експлуатаційних витрат і менші викиди в порівнянні з автомобілями з тепловими двигунами. Крім того, там, де це можливо, ви можете скористатися податковими пільгами, такими як знижений дорожній податок.

ПІДЗАРЯДКА

Діапазон часу становитиме приблизно 2,5 години при використанні відвищеної потужності (easyWallbox до 7,4 кВт або громадська зарядна станція).

Через інформаційно-розважальну систему автомобіля або за допомогою мобільного додатку My Alfa Connect.
Під час індивідуальної зарядки вдома у вас буде можливість встановити бажаний час зарядки (наприклад, протягом ночі) і вибрати рівень потужності програми зарядки за допомогою спеціального розділу в інформаційно-розважальній системі.

Двигун внутрішнього згоряння (ДВЗ) автоматично вмикається, щоб гарантувати рух по дорозі. Система розроблена таким чином, щоб гарантувати мінімальний рівень заряду для забезпечення продуктивності Q4.

Батареї призначені для належного функціонування при всіх середньорічних температурах. Автономність може зменшитися, якщо автомобіль тривалий час перебуває при дуже високій температурі, оскільки енергія витрачається на охолодження акумуляторів. Аналогічно, у випадку дуже низьких температур автономність зменшиться, оскільки енергія буде витрачатися на нагрівання акумуляторів.

Автомобіль буде заряджатися під час руху або при підключенні до зовнішньої розетки.

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 буде заряджати батарею через:

1- Рекуперативне гальмування: перетворює кінетичну енергію на електричну і використовує її для заряджання акумулятора, замість того, щоб витрачати її як теплову енергію, як у випадку зі звичайними гальмами з ДВЗ. Електродвигуни споживають енергію для забезпечення руху. Коли цей рух більше не потрібен (наприклад, у фазі сповільнення), гальмівна сила використовується для реверсування руху двигуна і виробляє електроенергію. Цей процес називається рекуперативним гальмуванням, а вироблена електроенергія може бути спрямована до акумулятора. У правильних умовах автономність електромобіля може бути збільшена більш ніж на 10% за рахунок збору регенерованої електроенергії.

2- Режим водіння E-Save:  встановивши цей режим, система буде підтримувати певний рівень заряду акумулятора або може підзарядити акумулятор до встановленого порогу.

 

Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 буде оснащений побутовим зарядним кабелем (так званий Mode 2), який під'єднується до розетки автомобіля типу 2. Це означає, що ви зможете заряджати автомобіль з домашнього гаража або вдома, якщо є зовнішня розетка. Бортовий зарядний пристрій перетворює змінний струм на постійний для зарядки. За допомогою інформаційно-розважального інтерфейсу або відповідного додатку My Alfa Connect, який ви зможете завантажити на свій смартфон, можна буде встановити час заряджання та максимальний поріг струму, який ви хочете поглинути від домашньої електромережі. Для більш швидкої зарядки ви можете встановити домашню настінну коробку easyWallbox, яка заряджає швидше, ніж звичайна розетка. Для більш потужної та швидкої зарядки ви також можете встановити настінний зарядний пристрій eProWallbox потужністю до 22 кВт.

• Стандарт: домашній зарядний кабель. Alfa Romeo Tonale Plug-in Hybrid Q4 вже оснащено стандартним зарядним кабелем, який можна підключити до будь-якої домашньої розетки.

• Додатково: високошвидкісний зарядний кабель. Зарядний кабель типу 3, який дозволяє заряджати автомобіль від громадської зарядної колонки та від eProWallbox.