Alfa Romeo Logo

Models

Занурення в світ Alfa Romeo для Кімі Райкконена і Антоніо Джовінацці


Поруч з гонщиками лінійка Alfa Romeo – найвищий вияв спортивності і краси: Giulietta Veloce, Giulia Quadrifoglio і Stelvio Quadrifoglio – перед повним ентузіазму сезоном

Пілоти команди Формули-1 «Alfa Romeo Racing» провели день під вивіскою бренду Alfa Romeo на знаменитому випробувальному полігоні Балокко, культовому комплексі концерну FCA. Саме тут були виготовлені і зібрані найперші моделі з емблемою «Вужа». З тих пір його спортивна легенда була наповнена перемогами і подіумами на різних міжнародних чемпіонатах, включаючи Формулу 1. Саме бренд «Вужа», по суті, виграв перший випуск чемпіонату в 1950 році з Ніно Фаріна за кермом Alfa Romeo 158. А в наступному році Хуан Мануель Фанхіо на Alfa Romeo 159 повторно завоював титул чемпіона світу.

Сьогодні ця славна спадщина передається новій команді «Alfa Romeo Racing» і для управління одномісними автомобілями в сезоні 2019 року було обрано два гонщика, що представляють італійський характер і символ команди: Антоніо Джовінацці і чемпіон світу 2007 року Кімі Райкконен. Під час прийому в Балокко Антоніо і Кімі отримали спеціальний стартовий комплект Alfa Romeo і відразу відчули себе як вдома: для них був наданий знаменитий трек Alfa Romeo довжиною 5, 6 км, який гарантує всі враження, як якби це була траса Формули 1 – ідеальні умови, щоб підкреслити особливості лінійки Alfa Romeo.

Отже, прожектори намагалися підкреслити красу і продуктивність Giulietta Veloce, Giulia Quadrifoglio і Stelvio Quadrifoglio, які були головними героями разом з пілотами, здатними продемонструвати захоплюючу майстерність водіння. Моделі Quadrifoglio, легендарний символ, прийнятий Alfa Romeo в 1923 році, є концентрацією стилю і технічних і ходових якостей. Вони оснащені ексклюзивним бензиновим двигуном 2.9 V6 Bi-Turbo, виготовленим з алюмінію і натхненним технологією і технічними знаннями Ferrari, який забезпечує максимальну потужність 510 к.с. і розвиває крутний момент 600 Нм.

Поруч з автомобілями, які визначають парадигму марки, знайшлося і місце для компактної Alfa Romeo. Giulietta продовжує розвиватися, зберігаючи свій безпомилковий стиль і сильний спортивний характер. Завжди здатний привернути увагу клієнтів до італійського дизайну і технічної досконалості, розроблений для отримання задоволення від водіння в умовах повної безпеки, автомобіль в комплектації «Veloce» показав себе на трасі Балокко зробивши цей день незабутнім. Дана версія є кращим виразом спортивного характеру автомобіля, вона завершує модельний ряд і має в базовій комплектації спеціальні елементи, які підкреслюють її сміливий характер і гоночні особливості, що завжди роблять її найпомітнішою на дорозі.

20190214_news_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті