Alfa Romeo Logo

Models

У Женеві відбувся унікальний великий захід, присвячений анонсам продукції Alfa Romeo, Fiat і Jeep®


FCA вибирає престижну сцену Женеви, щоб продемонструвати світовій громадськості три важливі новини від Alfa Romeo, Fiat і Jeep® на одному великому заході. Потрійне відкриття буде проходити в Агорі, символічному просторі на перетині проходів, які розмежовують стенди FCA на цьому салоні.

Бажання поділитися і запрошення взяти участь лежать в основі розвитку цього нового місця, подібного головній площі кожного давньогрецького поліса, яка була серцем будь-якої діяльності і де кожен день виявлялася свобода думки. Таким же чином, сьогодні нова Агора, створена в Женеві, є символічним місцем, обраним FCA, щоб представити себе і поділитися своїм баченням мобільності найближчого майбутнього з сильною історичною, людською і технологічною спадщиною, яка є унікальною у світі.

На краю цього «відкритого» простору знаходиться зручна піднесена трибуна, яка запропонує відвідувачам салону зручний кут зору на анонси FCA. Більш того, вірний ідеї про місце, де можна дружно жити і ділитися думками, концерн надасть кожному можливість отримати віртуальний доступ до Агори з нагоди презентації представникам міжнародних ЗМІ – починаючи з 10.45 (CET) за цим посиланням буде передаватися в режимі streaming пряма трансляція великої події.

190305_FCA_Ginevra_2019_Panoramica_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті