Alfa Romeo Logo

Models

Спеціальний день #AlfaRomeoDay в музеї в Арезе, щоб відзначити день народження бренду


Святковий захід напередодні 109-ї річниці заснування бренду. У Музеї історії в Арезе 23 червня відбудеться спеціальний #AlfaRomeoDay: цілий день зустрічей, зборів і подій, які присвячуються темам від історії до найостанніших новин. Цей святковий захід для шанувальників бренду почнеться з параду автомобілів на автодромі. Можуть брати участь всі моделі, як діючі, так і історичні за умови, що вони несуть значок Alfa: учасники зустрінуться о 10:00 на автостоянці Музею, перш ніж зробити кілька кіл по трасі і зібратися для пам’ятної фотографії. Парадом керуватиме Alfa Romeo 4C, автомобіль безпеки Чемпіонату світу серед легкових автомобілів FIA (WTCC).

Насичена програма буде зосереджена на 4C о 10.30, на зустрічі з Centro Stile і відкритті виставки 4C Concept / Історія, присвяченій дослідному зразку компактного суперкара. Через годину відкриється «Полювання за скарбами» у виставкових залах музею, відкрите для груп друзів та сімей, а потім о 12 годині в залі Giulia показ історичних і сучасних відеофільмів. О 14.00 годині в циклі зустрічей за лаштунками пройде ще одна зустріч, яка дозволить шанувальникам побачити і дізнатися про предмети з історичної колекції, яка зазвичай зберігається в сховищах, а не у відкритому доступі. Напередодні річниці заснування бренду на цей раз мова піде про Darraq 8/10 к.с., з якого почалася історія A.L.F.A.

Від минулого в сучасне: о 15:10 автомобілі відправляться в шлях у французькому GP, показаному в прямому ефірі в залі Giulia, який стане справжнім «стендом Alfa Romeo» для команди Alfa Romeo Racing у Формулі 1. Продовжуючи тему гонок, о 16:30 відкриється виставка Racing Line, присвячена кольорам автомобіля Alfa Romeo Racing Formula 1: процес розробки, логотип, різні ідеї та креативні рішення проілюстровані на панно, підготовлених Centro Stile Alfa Romeo. Для відвідувачів, охочих дізнатися більше про історію бренду, о 16:00 буде організовано безкоштовне відвідування музею. О 17:30 парад автомобілів Alfa Romeo відвідувачів завершить захоплюючий день #AlfaRomeoDay. Всі заходи є безкоштовними і включені у вхідний квиток. Для докладної програми на день, відвідайте museoalfaromeo.com

190618_Alfa-Romeo_Sala-Giulia_01_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті