Alfa Romeo Logo

Models

Sauber і Alfa Romeo продовжать боротьбу за амбітні результати як Alfa Romeo Racing


Чемпіонат світу Формули-1 2019 року побачить, як два самих історичних бренду в автоспорті – Sauber і Alfa Romeo – повернуться на траси по всьому світу разом з чемпіоном світу 2007 року Кімі Райкконеном і молодим італійцем Антоніо Джовінаццо, виступаючим за команду Alfa Romeo Racing, яка раніше називалася Alfa Romeo Sauber F1 Team.

Всього через рік після свого заснування 24 червня 1910 року Alfa Romeo дебютувала в офіційному змаганні, вигравши першу гонку Regularity Race в Модені. З тих пір її спортивна легенда була низкою перемог або входженням до трійки призерів на багатьох міжнародних чемпіонатах, включаючи Формулу-1. У 2019 на автомобілях Alfa Romeo Racing з’явиться перевірена часом емблема з чотирма листками конюшини, яка з 1923 року була ідентифікацією найшвидших моделей Alfa Romeo.

Довгострокове партнерство між Sauber і титульним спонсором Alfa Romeo було розпочато в 2018 році. За минулий рік команда добилася постійного прогресу і завершила чемпіонат на 8-му місці. Термін співпраці був продовжений, а права власності та менеджмент Sauber залишилися незмінними і незалежними. У команди Alfa Romeo Racing метою як і раніше залишається досягнення амбітних результатів на вершині автоспорту.

201902034_alfa_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті