Alfa Romeo Logo

Models

Потрійна перемога Alfa Romeo в конкурсі Autobild «Кращі бренди в усіх класах»


Читачі AUTO BILD знову оцінили стиль Alfa Romeo. В останньому опитуванні «Кращі бренди в усіх класах» вони помістили дизайн Alfa Romeo на верхню сходинку п’єдесталу пошани в трьох категоріях: «компактні автомобілі», в яку входить Alfa Romeo Giulietta; «середній клас», в якому успіх був у Giulia; «компактні позашляховики», де Alfa Romeo представлена моделлю Stelvio. Для Giulia і Stelvio це п’ята перемога поспіль у відповідних категоріях.

Дизайн всіх трьох моделей-переможців, які вже отримали безліч міжнародних нагород, був розроблений в Центрі Стилю Alfa Romeo, культовому стилю, який також нещодавно став місцем розташування штаб-квартири бренду, де команда Alfa Romeo тісно співпрацює з дизайнерами, які створили і продовжують створювати моделі, що увійшли в історію автомобілебудування. Краса і динамізм завжди були відмінними рисами кожного творіння італійського бренду, а перемога в конкурсі «Кращі бренди в усіх класах» в Німеччині ще більше збагатила і без того значну колекцію трофеїв, яку бренд привіз додому в Італію за останні кілька років.

Alfa Romeo Giulietta отримала нагороду «Autonis» від AUTO, MOTOR UND SPORT і виграла «Design Trophy» від AUTO ZEITUNG. Giulia отримала, серед іншого, «Red Dot Award» і «Compasso d’Oro», одну з найпрестижніших світових нагород в галузі дизайну. Alfa Romeo Stelvio, перший позашляховик марки, також виграв конкурс дизайну «Autonis», організований AUTO, MOTOR UND SPORT. Версії моделей, які також отримали найбільшу кількість нагород за технологічність, задоволення від водіння та інновації, – це Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio і Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Стандартні топові моделі обох серій грають в лізі суперкарів завдяки потужності бензинового двигуна V6 biturbo потужністю 510 к.с.

Для дослідження «Кращі бренди в усіх класах», проведеного в десятий раз, відомий спеціалізований журнал AUTO BILD попросив читачів оцінити найвідоміші бренди з різних секторах. Оцінювалися найважливіші критерії при покупці автомобіля, в тому числі дизайн. В автомобільному секторі були обрані 37 брендів з 14 сегментів, від самих маленьких автомобілів до позашляховиків. Всього в опитуванні взяли участь більше 60 000 читачів.

news20210429
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті