Alfa Romeo Logo

Models

Попередній перегляд – 2018 Формула 1 Гран-прі Монако


6-й раунд чемпіонату FIA Формула 1 з 25 по 27 травня 2018 року

Хінвіл, 21 травня 2018 року. Команда Alfa Romeo Sauber F1 відправляється в одне із самих гламурних і культових місць в сезоні – Монте-Карло. Дана гонка є регулярним змаганням в календарі чемпіонату світу з 1955 року. Крім численних тренувань і заходів перед трасою в Монако, цей Гран-прі буде мати для команди додаткове особливе значення, оскільки це буде першою гонкою у Формулі 1 для новачка з Монако Шарля Леклерка. Обидва гонщики команди з нетерпінням чекають уїк-енду, маючи обнадійливі результати за останні кілька вихідних, які дали всій команді стимул до зростання.

Маркус Ерікссон (номер машини 9):
«Монако – це завжди одна з найяскравіших подій сезону, це дуже особлива і унікальна гонка. Водіння вулицями Монте-Карло – це завжди дивовижний досвід і цікаве завдання, оскільки немає місця для помилок. Для водія важливо бути дуже впевненим у своєму водінні. Потрібно нарощувати свою швидкість на цих вихідних, все більше наближаючись до межі. Також командам потрібно зуміти знайти правильну настройку і баланс. Я дійсно з нетерпінням чекаю поїздки в Монако – це буде запальний уїк-енд».

Шарль Леклерк (номер машини 16):
«У мене багато емоцій, це мій перший Гран-прі Формули 1 в Монако в ці вихідні. Я мріяв брати участь у цій події з самого дитинства, і це неймовірно, що ця мрія нарешті збулася. Мені буде приємно, якщо мої друзі і сім’я приїдуть підтримати мене, і я з нетерпінням чекаю можливості поділитися цим особливим моментом з жителями Монако. Водіння по міських трасах – це для мене завжди задоволення, і мені подобається той виклик, який воно кидає мені як водієві. Хоча я добре знаю місто, для мене буде абсолютно новим досвідом їздити вулицями Монте-Карло в машині Формули 1. Я з нетерпінням чекаю, як я по-іншому гляну на своє рідне місто. Це буде для мене незабутній уїк-енд, і я не можу дочекатися його початку».

Факти про трасу:
Гран-прі Монако на вузьких вуличках Монте-Карло – цікаве, але в той же час складне випробування. Щоб використовувати останні сантиметри або навіть міліметри проїзду між бар’єрами, потрібне поєднання точного водіння, технічної досконалості і хоробрості. Стійкість при гальмуванні і тяга, а також взагалі стійкий автомобіль – це ключові фактори. В цілому, зчеплення з дорогою буде значно поліпшуватися з кожним заїздом. На цій трасі майже неможливо обігнати, тому дуже важливо почати з гарної позиції у стартовій сітці.

Spanish Grand Prix Practice
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті