Alfa Romeo Logo

Models

Подвійна перемога Alfa Romeo в номінаціях «Вибір читачів» журналу «Auto, motor und sport»


Alfa Romeo Stelvio і Alfa Romeo Giulia продовжують поповнювати свою вражаючу колекцію міжнародних нагород. У номінації «Читацький вибір кращих автомобілів», що присуджується галузевим журналом «Auto, motor und sport», позашляховик і спортивний седан здобули вражаючу подвійну перемогу. Опитування, проведене одночасно в 17 країнах, показало, що Alfa Romeo Giulia втретє поспіль виграла в категорії Mid-Class/Import Rating. У конкурсі на кращий автомобіль Alfa Romeo Giulia не тільки отримала 20,8% голосів, а й версія Quadrifoglio також стала одним з найпотужніших автомобілів серед 31 кандидата в категорії Mid-Class. 2,9-літровий бензиновий двигун V6 biturbo в цій висококласній моделі має потужність 375 кВт (510 к.с.). Alfa Romeo Stelvio змагався в класі Large SUV/Off-Roader проти 56 конкурентів німецького і зарубіжного виробництва. Alfa Romeo Giulietta також посіла друге місце в категорії Mid-Class Import.

У свій 43-й рік конкурс Best Cars проводився одночасно в 17 країнах за 2019 модельний рік. Читачі проголосували за своїх обраних, вибираючи з 385 моделей в 11 категоріях, включаючи імпортні автомобілі.

«Це третя перемога поспіль для Alfa Romeo Giulia в номінації «Best Cars Readers’ Choice», яка демонструє величезну непохитну світову популярність нашого спортивного седана. Ми також дуже пишаємося успіхом Alfa Romeo Stelvio у важливій категорії SUV/Large Off-Roaders, особливо проти таких сильних конкурентів», – сказала Ребекка Рейнерманн, директор з маркетингу Alfa Romeo і Jeep, на церемонії нагородження в Штутгарті. Ці нові нагороди від «Auto, motor und sport» і партнерських журналів – це не просто свідчення нашої модельної стратегії і наших високих стандартів якості; для нас наш успіх в голосуванні «Кращі автомобілі» надихне нас продовжувати пропонувати автомобілі величезному міжнародному співтовариству шанувальників марки Alfa Romeo. Автомобілі, які гарантують неперевершене задоволення від водіння завдяки інноваційним рішенням, культовому італійського дизайну і високій продуктивності».

180919_Alfa_Romeo_Stelvio_05_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті