Alfa Romeo Logo

Models

Новий концепт-кар Alfa Romeo Tonale, електрифікація отримує красу і динамізм


  • Концептуальний автомобіль першого компактного гібридного позашляховика Alfa Romeo дебютує на Женевському міжнародному автосалоні.
  • Концепт-кар Tonale приєднується до зростаючого сегменту, який пропонує мову краси торгової марки Alfa Romeo. Це компактний позашляховик з міським покликанням і спортивною індивідуальністю.
  • Відмінні риси італійського стилю проектуються в майбутнє, вражаючи ідеальним поєднанням цінної спадщини і нових перспектив.
  • Згідно маніфесту Alfa Romeo, кожна деталь розроблена відповідно до потреб водія.
  • Задоволення від водіння полягає в ергономіці, високоякісних матеріалах і, перш за все, в безпрецедентній динамічності.
  • Концептуальний автомобіль Tonale – це електрифікація Alfa Romeo. Сучасні технології і відома динаміка водіння поєднуються, щоб дати відчутні відповіді на нові виклики.

 

Alfa Romeo вривається в світ електромобілів на Женевському міжнародному автосалоні 2019, розкриваючи нову концепцію компактного позашляховика Alfa Romeo Tonale. Tonale – це перший гібридний plug-in і перший компактний позашляховик Alfa Romeo. Він переписує правила сучасного швидко зростаючого сегмента, використовуючи мову торгової марки виробника, який означає унікальний італійський стиль і неперевершене задоволення від водіння.

Автомобіль натхненний красою та маніфестом дизайну Alfa Romeo

Дизайн Tonale – це вираз, який з любов’ю дивиться в наше майбутнє. Його компактні розміри втілюють унікальний італійський дизайн і безпомилковий оригінальний і сучасний стиль, характерний для Alfa Romeo, вражаючи ідеальним поєднанням цінної спадщини і нових перспектив. Alfa Romeo високо цінує сутність італійського мистецтва і скульптури завдяки нескінченному досвіду «artigianale» – ручна робота. Tonale натхненний красою і нюансами, пов’язаними з людськими формами, і органічним рухом світла, отриманим в результаті чистих ліній і обсягів. Його дизайн відчутно нагадує багато перевірені часом елементи дизайну, які є синонімами багатої історії Alfa Romeo, з рівнем виконання, який підкреслює сучасний підхід до нової анатомії Alfa Romeo. Елементом, який перегукується з традицією ДНК Alfa Romeo, є колесо в формі телефонного диска. 21-дюймове колесо Tonale має легку архітектурну конструкцію вражаючого виконання. Виникнення телефонного диска сходить до 1960-х років, коли він гордо красувався на культовому 33 Stradale. Відмітний дизайн коліс Tonale також гармонійно виділяється завдяки ексклюзивній схемі шин Pirelli. Сміливі, елегантні обсяги боковин вказують на ніби далеке минуле, нагадуючи про чуттєві якості чистих форм Duetto і Disco Volante Spider, в той час як Tonale «Linea GT» демонструє напругу і агресивність, які були на всіма улюбленому GT Junior. Передня частина має фірмовий «Trilobo» від Alfa Romeo і розкішну решітку «Scudetto», яка виглядає як центр сили, що забезпечує швидкість і плавність руху Tonale. З боку від знаменитого «Scudetto» і на завершення композиції в передній частині знаходиться переднє освітлення «3 plus 3», яке викликає спогади про SZ і Brera. Задню частину Tonale елегантно виділяє об’єм обволікаючого вікна, доповнений зверху підвісним закрилком, який підкреслює перехід від прозорого даху до заднього скла. Оскільки дизайн Alfa Romeo це завжди шедевр, створений людиною, заднє освітлення більше схоже на витончений підпис, а не на освітлювальний елемент – свого роду світляний підпис, зроблений безпосередньо рукою художника.

Натхненний гоночною історією Alfa Romeo, дизайн інтер’єру Tonale викликає пристрасть, яка нагадує енергію руху через динамічну форму і чисту скульптуру. Інтер’єр Tonale дуже орієнтований на водія, але не тільки, так як салон комфортно розрахований на 4 пасажири. Наче намальовані рукою лінії розтягуються по всьому периметру, створюючи подобу напружених м’язів, які готові до стрибка. Інтер’єр Tonale також створює емоції завдяки контрасту дорогих матеріалів: холодна міцність алюмінію в поєднанні з м’яким і гостинним теплом шкіри і алькантари. Усередині знаходяться напівпрозорі панелі з підсвічуванням, такі як центральний тунель, які забезпечують ідеальне розташування для важливого елемента Alfa Romeo – селектора режимів водіння DNA. Інтер’єр Tonale дає незабутні враження, а деталі говорять про ексклюзивність.

Концептуальний автомобіль Tonale оснащений найвищими стандартами для забезпечення зручної і динамічної взаємодії з користувачем, зберігаючи при цьому задоволення від спортивного водіння.

Увага водія буде зосереджена на дорозі з периферійним стеженням за 12,3-дюймовим повністю цифровим кластером і 10,25-дюймовим центральним головним блоком з сенсорним екраном. Особливістю нової інформаційно-розважальної системи є плавний багатофункціональний інтерфейс, який дозволяє водієві завжди мати під рукою все новітні функції. Tonale дозволяє водієві мати повне підключення до Alfa Romeo Lifestyle і Social через «Alfista» і «Paddock».

  • «Alfista» – це захоплюючий досвід Alfa Romeo Lifestyle, що надає повністю підключений інтерфейс з обраними клубами Alfa Romeo і заходами спільноти, такими як збори, поїздки і зустрічі. Ця бортова програма дозволяє водієві отримувати доступ до живих новин і оновлень про поточні події бренду Alfa Romeo. У клієнта є можливість підтвердити участь в заходах і зборах, замовити квитки на гонки Alfa Romeo Racing, а також подати заявку на VIP-доступ до спеціальних подій, спонсорованих Alfa Romeo, і це лише деякі з них.
  • «Paddock» – це бортовий гараж Alfa Romeo Tonale і ринок для перегляду в реальному часі і покупки останніх оновлень інтер’єру, екстер’єру та обладнання. Додаток Paddock також дозволяє клієнту переглядати останні пропозиції товарів і одягу Alfa Romeo, які можна замовити просто доторкнувшись до екрану.

Alfa Romeo Tonale – це наш погляд в майбутнє сегмента CUV, що створює цілісне творче поєднання краси і технологій. Для Alfa Romeo Design це наша «opera d’arte» або твір мистецтва …

… кажучи по-іншому, це наш Alfa Romeo Tonale.

Справжній Alfa Romeo

Tonale знаменує собою дебют бренду в сегменті компактних позашляховиків і робить це відповідно до характеристик, які завжди визначали кожну модель Alfa Romeo. Мета полягає в тому, щоб забезпечити кращу динаміку руху в своєму сегменті і застосувати електрифікацію в ідеальному стилі Alfa Romeo. Це природна еволюція бренду на шляху до потужного синергетичного ефекту, здатного підвищити продуктивність і динаміку руху. Замість того, щоб просто адаптуватися до нових стандартів, концептуальний автомобіль Tonale Alfa Romeo переосмислює свою власну ДНК, щоб відобразити нову ідею краси, енергії, гармонії, ефективності та зручності водіння. Електрифікація Alfa Romeo йде на службу спортивності і підкреслює знамениту місію бренду «Механіка емоцій». З цієї причини йому не потрібно висловлювати себе за допомогою підписів або рішучої лівреї, а тільки невеликих деталей, таких як логотип Alfa або «Biscione» в гібридній оптиці – невелика, але яскрава деталь, яка відрізняє Tonale. Задній електричний двигун відкриває шлях до нових технологічних рішень, які пропонують динаміку водіння, максимізують драйв і задоволення від спортивного водіння. Еволюція також очевидна в режимах руху, керованих селектором Alfa D.N.A. З самого початку на Giulietta, Mito і 4C, а також завдяки еволюції на Giulia і Stelvio, він дійшов до Tonale і тепер пропонує спеціальні функції управління енергоспоживанням.

На Tonale режим «Dynamic» перетворюється в «Dual Power» і гарантує максимальну потужність двох двигунів. Інформаційно-розважальний сенсорний екран оснащений кнопкою E-mozione, яка пропонує спеціальні налаштування дросельної заслінки, більш різке гальмування і більш прямий відгук рульового управління. Режим «Natural» надає найкращу оптимізацію продуктивності, а перехід від електричного двигуна до двигуна внутрішнього згоряння управляється автоматично. Це призводить до щоденної економії енергії і палива, але не на шкоду продуктивності. Режим «Advance Efficiency» стає «Advance E» для роботи в повністю електричному режимі. Таким чином, відповідно до принципів бренду, Гібридна силова установка підсилює красу, спортивні та динамічні характеристики водіння кожної моделі Alfa Romeo, виводячи їх на новий рівень. У Tonale електрифікація є новим способом досягнення високої продуктивності і незабутнього задоволення від водіння.

Alfa Romeo Tonale

Tonale втілює в собі потенціал пригод компактного, динамічного позашляховика, здатного гарантувати адреналін спортивного водіння, властивій легенді бренду, з такою ж легкістю і в міських умовах. Гул електромотора супроводжує справжній рев Alfa Romeo, створюючи ефективну, захоплюючу синергію на службі у задоволення від водіння. Переключення на електроживлення – це остання ключова сторінка в 109-річній історії легенди Alfa Romeo, яка допоможе просунути бренд в майбутнє. Про це також говорить назва, обрана для нового концепт-кара. Перевал Tonale, недалеко від перевалу Stelvio в Альпах, є великим природним амфітеатром, відомим своїми величними піками, природним видовищем пінистих водоспадів і снігу круглий рік в захоплюючій дух природній обстановці. Хвилювання і гармонія, безпосередньо пов’язані з перевалом Stelvio, співіснують також в районі перевалу Tonale. Tonale є важливою подією під знаком спадкоємності та географічної близькості – це еволюція, прокреслена в часі в асоціативної послідовності.

190305_Alfa-Romeo_Tonale-Concept_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті