Alfa Romeo Logo

Models

Незвичайний день народження бренду Alfa Romeo


24 червня бренду Alfa Romeo виповнилося 108 років. Насправді перший автомобіль з брендом A.L.F.A. на його радіаторі, а саме 24 HP, був розроблений ще до того, як 24 листопада 1910 року була заснована «Anonima Lombarda Fabbrica», а версія «Corsa» відразу ж домоглася відмінних результатів на різних змаганнях.

108-річну історію Alfa Romeo відрізняє ДНК з гонок і змагань, що відображають сьогодні спеціальні серії Nürburgring Edition обмеженого тиражу Giulia Quadrifoglio «NRING» і Stelvio Quadrifoglio «NRING». Ці два незвичайних автомобіля, випущені в 108 примірниках кожної моделі на честь 108-ї річниці Alfa Romeo, демонструють перевагу бренду з точки зору технічного змісту, продуктивності і стилю. До цих елементів додається багатий і ексклюзивний досвід роботи з клієнтами, орієнтований передусім на колекціонерів і самих лояльних клієнтів, які будуть керувати цими концентратами продуктивної і технологічної вишуканості. Моделі «NRING» у порівнянні з іншими версіями Quadrifoglio доповнені комплектацією «full specs» і спеціальним вітальним набором «Welcome kit».

Двигун 2,9 V6 Bi-Turbo, 510 к.с., встановлений на Giulia і Stelvio Quadrifoglio, є найпотужнішим на сьогоднішній день двигуном Alfa Romeo, доступним для використання на дорогах; він також здатний відзначитися на трасі: не випадково, що Stelvio Quadrifoglio – це найшвидший позашляховик в світі, що займає перше місце в своїй категорії на трасі Нюрбургринга, де Alfa Romeo вписала незабутні сторінки своєї довгоої і славної історії. Stelvio зі своїм крутним моментом 600 Нм, розгоном від 0 до 100 км/год за 3,8 секунди і максимальною швидкістю 283 км/год, пройшов 20,832 км Північної петлі (Nordschleife) Нюрбургринга за 7 хвилин і 51,7 секунди.

Не тільки Нюрбургринг: в цьому сезоні також зазначалося повернення Alfa Romeo на траси Формули 1, а святкування, які запланував на свій день народження Музей історії в Арезе «Машина часу», є даниною його «cuore sportivo» (спортивному серцю). З цієї нагоди в «Машині часу» буде представлений шоу-кар команди C37 Alfa Romeo Sauber F1 Team, щоб показати зв’язок між минулим, сьогоденням і майбутнім бренду. В музеї в Арезе постійно виставлені «Альфетта» 158, на якій Ніно Фаріна виграв перший чемпіонат Формули 1 в 1960 році, і 159, на якій Хуан Мануель Фанхіо повторив цей подвиг в наступному році.

На один день це багате історією місце перетвориться на трибуну, на якій шанувальники зможуть подивитися Гран-прі Формули-1 «Pirelli» у Франції в співробітництві з Sky Sports. Відтворювати атмосферу буде не тільки чарівна C37, а й оригінальні комбінезони, які носили офіційні пілоти команди Alfa Romeo Sauber F1, Шарль Леклерк і Маркус Ерікссон в перших гонках чемпіонату F1 2018 року, з автографом пілотів.

Захід заплановано на 16:10 в залі Джулія – зал, в якому автомобіль, який представляє нову парадигму бренду Alfa Romeo, був вперше представлений всьому світу 24 червня 2015 року – для прямої трансляції гонки з Ле-Кастелле. Це парадигма очевидного успіху: насправді Alfa Romeo Giulia недавно була нагороджена «Compasso d’Oro ADI», найавторитетнішою світовою дизайнерською премією, що присуджується групою спеціалізованих експертів, дизайнерів, критиків, істориків і журналістів, і ця нагорода також буде виставлена в Музеї історії.

Giulia, як і кожен автомобіль Alfa Romeo, народжена з ідеального балансу спадщини, швидкості і краси, що робить їх найвищим виразом італійського стилю в автомобільному світі. Вона включає в себе всі відмітні риси типового італійського стилю і унікальні елементи, які Alfa Romeo висловлювала з граничною еволюційної послідовністю протягом 108 років: бездоганне відчуття пропорцій, простота і чудова якість поверхні з інноваційним дизайном, який залишається вірним всесвітньо визнаній традиції.

Турин, 21 травня 2018 р.

180614_Alfa-Romeo_ORAX8592_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті