Alfa Romeo Logo

Models

Кубок Stelvio Cup: великий успіх заходу, в якому пристрасть Alfa Romeo виходить на італійські дороги


Кубок Stelvio 2020 року подарував великі емоції з першого дня: зустріч на гоночній трасі Adria International Raceway, де проходили захоплюючі тест-драйви на борту Giulia і Stelvio Quadrifoglio, недавно оновлених топових версій, які на додаток до прославлених характеристик суперкара отримали новий спеціальний контент і безліч інновацій з точки зору технологій, можливостей підключення і безпеки.

Наступного дня група прибула спочатку в Монтальчіно, а потім в Сатурнію: похилі пагорби між провінціями Сієна і Гроссето дозволили оцінити незрівнянну динаміку руху Alfa Romeo Giulia і Stelvio, а також всю міць версій Quadrifoglio, оснащених могутніми 510-сильними двигунами 2.9 V6 Bi-Turbo. Також у випуску 2020 року оновлені Giulia і Stelvio Quadrifoglio є зразком досконалості Alfa Romeo і демонструють ще більшу продуктивність, свою переможну ДНК і безпомилково італійський стиль: доказом цього є ентузіазм тих, хто був свідком проїзду каравану, який збагатили своєю присутністю власники чарівної Alfa Romeo 4C.

Це була захоплююча подорож, яка ще більше наблизила бренд до істинних шанувальників лінійки Alfa Romeo: на борту кожного автомобіля Alfa Romeo завжди можна знайти кращі технології, накладені на дорогоцінну технічну спадщину в поєднанні з неперевершеними емоціями від водіння, які відрізняють кожне творіння бренду. Тому немає нічого кращого, ніж сидіти за їх кермом на гоночній трасі і на дорогах, відкриваючи захоплюючі дух види. Втім, ось уже 110 років Alfa Romeo вміє дарувати емоції на будь-якому маршруті.

news_2020-09-21
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті