Alfa Romeo Logo

Models

Концепт-кар Alfa Romeo Tonale отримує нагороду Car Design Award 2019


Церемонія вручення премії «Car Design Award», організованої журналом Auto&Design, відбулася сьогодні, в перший день салону Parco Valentino 2019. Заснований в 1984 році, престижний міжнародний конкурс поділяється на три категорії – «Виробництво автомобілів», «Концепт-кари» і «Мова брендового дизайну» – і перемога в цьому році дісталася чарівній Alfa Romeo Tonale в розділі «Концепт-кар».

 

Клаус Буссе, глава FCA Design EMEA, заявив: «Для нас велика честь отримати цю заповітну нагороду за дизайн Tonale, який, як і будь-яка Alfa Romeo, натхненний ідеальним поєднанням спадщини, швидкості і краси. Фактично, це включає в себе всі відмітні риси типового італійського стилю і унікальних елементів Alfa Romeo: бездоганне відчуття пропорцій, простота і чудова якість поверхні для інноваційного дизайну, який є вірним загальновизнаним традиціям».

 

Зокрема, концепт-кар є типовим виразом краси марки Alfa Romeo: це компактний позашляховик для міського використання зі спортивної індивідуальністю. У його дизайні відмінні риси італійського стилю проектуються в майбутнє, вражаючи ідеальним поєднанням цінної спадщини і передчуттям нових правил. Відповідно до маніфесту Alfa Romeo, кожна деталь спроектована навколо водія, а задоволення від водіння забезпечується ергономікою, використанням високоякісних матеріалів і, перш за все, неперевершеною динамічною керованістю. Крім того, концепт-кар Tonale – це електрифікація Alfa Romeo. Сучасні технології і знаменита динаміка водіння з’єднуються, щоб скористатися новими можливостями і дати відчутні відповіді на нові виклики.

 

Дизайн Tonale проектується в майбутнє. Його компактні розміри містять в собі унікальність італійського дизайну і типовий оригінальний і сучасний стиль Alfa Romeo в поєднанні, яке відображає сутність італійського мистецтва завдяки вічному досвіду майстерності. Tonale натхненний красою і нюансами людської форми, а також рухом світла, яке нагадує чисті лінії і обсяги. У його дизайні використовуються стилістичні елементи, які увійшли в історію Alfa Romeo і стали відчутним проявом завдяки виконанню, яке дає сучасний підхід до нової анатомії Alfa Romeo. Індивідуальність Tonale посилюється завдяки ексклюзивним деталям з алькантари, матеріалу, синонімічного сучасному стилю життя, повністю зробленого в Італії і Carbon Neutral, здатного запропонувати комбінацію сенсорних, естетичних і унікальних технічних характеристик. Простий темний антрацитно-сірий дах передає інтер’єру ефект cockpit завдяки своїм адгезивним якостям, зносостійкості в екстремальних умовах і повітропроникності, що є обов’язковим для високопродуктивних автомобілів, в той час як підлога виконана з меланжевої сірої алькантари з інноваційним підходом до обробки.
Елементом, що нагадує традицію ДНК Alfa Romeo, є колесо «teledial»: дизайн 21-дюймового диска Tonale нагадує цю концепцію «телефонного диска» через легку архітектурну конструкцію, яка представляє собою чисту і ударостійку круглу конструкцію. Цей вибір стилю датується 60-ми роками, коли він став гордістю культового 33 Stradale. Відмітний дизайн обода Tonale також посилюється завдяки абсолютній гармонії з ексклюзивною конфігурацією шин Pirelli. З боків чергуються повні і елегантні обсяги явно далеких автомобілів по поколінням і типам, нагадуючи про дивовижні якості чистих форм Duetto або Disco Volante Spider, в той час як «Linea GT» Tonale по-новому інтерпретує відчуття напруги та безпеки відзначеного численними нагородами GT junior. На передній частині знову пропонується неповторний «Trilobo» і характерний «Scudetto» Alfa Romeo, які виступають в якості центральної сили, що направляє швидкість і плавність, які пронизують Tonale. Завершують цей культовий елемент передні блок-фари «3 плюс 3», які викликають в пам’яті гордий вид, типовий для SZ і Brera. адня частина Tonale прикрашена і облагороджена обволікаючим заднім вікном, завершеним у верхній частині підвісним крилом, що підсилює його безперервність з прозорим дахом. Як і у кожного Alfa Romeo, дизайн характеризується особливим штрихом: задні ліхтарі нагадують графічний знак, а не оптичний елемент освітлення, свого роду світиться підпис, народжена безпосередньо від руки художника.

 

Дизайн інтер’єру Tonale, натхненний гоночної історією Alfa Romeo, нагадує про її пристрасті, пропонуючи неповторне задоволення від водіння завдяки її динамічним і потужним формам. Інтер’єр Tonale розроблений спеціально для водія, а також для комфортного розміщення його пасажирів. Лінії дизайну є баланс гармонії і напруги, і виникає відчуття, що весь автомобіль завжди готовий кинутися вперед. Інтер’єр Tonale викликає сильні емоції, посилені контрастом дорогих матеріалів – холодна міцність алюмінію в поєднанні з теплом і м’якістю шкіри і алькантари. Усередині знаходяться напівпрозорі панелі і центральний тунель з підсвічуванням. Селектор режиму DNA, один з ключових елементів Alfa Romeo, прекрасно відчуває себе в тунелі. Інтер’єр Tonale пропонує інклюзивний досвід завдяки деталям, зазвичай зарезервованим для ексклюзивних рівнів комплектації салону. Салон створює ефект занурення, затишку і має динамічні характеристики, які так цінують любителі автомобілів.
Турин, 19 травня 2019 р.

Parco Valentino Motor Show
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті