Alfa Romeo Logo

Models

Кімі Райкконен вибирає Stelvio для життя вдалині від трас


Після спортивного сезону Alfa Romeo залишається поруч з Кімі Райкконеном. Італійський бренд передав фінському чемпіону Stelvio Veloce 2.0 Turbo Petrol 280 HP AT8 Q4. Цей автомобіль, з кузовом червоного кольору Alfa Red і налаштований особисто чемпіоном, стане його супутником в поїздках, коли він буде знаходиться далеко від прожекторів чемпіонату світу F1, і буде супроводжувати його в цілковитій безпеці завдяки повному приводу з технологією Alfa Q4.

Арно Леклерк, глава бренду Alfa Romeo в регіоні EMEA: «Після того, як дуже напружений спортивний сезон був завершений, саме час відключитися від напруги і присвятити себе своїм близьким. Також в цьому році Кімі разом з Антоніо явно подарував нам сильні емоції. Ми підтримували його і були поруч з ним на кожному GP. І ми продовжуємо робити це на борту Stelvio, який Кімі особисто укомплектував. І цей вибір змушує нас відчувати себе згуртованими в очікуванні нового захоплюючого сезону».

Кімі Райкконен – пілот Alfa Romeo Racing ORLEN: «Після напруженого сезону 2020 року пора повернутися до повсякденного життя з сім’єю. Проте, я не маю наміру відмовлятися від задоволення від водіння, і вибір Stelvio Veloce 2.0 280 к.с. з повним приводом Alfa Q4 гарантує мені можливість робити це в абсолютній безпеці навіть у снігових умовах Фінляндії».

Засніжена пряма або поворот під проливним дощем. Все це «щоденні випробування» в країнах Північної Європи, ситуації на межі можливостей для перевірки маневреності та потужності Alfa Romeo Stelvio. Щоб протистояти їм найкращим чином, чемпіон світу Райкконен зможе розраховувати на інноваційну систему Alfa Romeo Q4, ефективний повний привід з технологією Q4, який забезпечує всі переваги повного приводу і в той же час гарантує зниження витрати палива, чуйність і все задоволення від водіння задньопривідного автомобіля.

Пульсуючим серцем системи є система активного розподілу крутного моменту (активна роздавальна коробка або ATC), яка відстежує умови зчеплення і запити гонщика в режимі реального часу, щоб завжди гарантувати найкращу продуктивність, передаючи при необхідності менш ніж за 150 мс до 50% крутного моменту на передні колеса через надзвичайно компактний і легкий передній диференціал. Таким чином, розподіл крутного моменту між передньою і задньою осями безперервно регулюється з граничною точністю відповідно до фактичних умов тяги і командами водія: це забезпечує кращий в класі контроль над автомобілем з точки зору тяги і курсової стійкості при проходженні поворотів.

Таким чином, Кімі Райкконен зможе випробувати свій Stelvio Veloce 2.0 Turbo Petrol 280 HP AT8 Q4 в будь-якій ситуації, яку йому нададуть засніжені землі Фінляндії. Не кажучи вже про те, що рівень комплектації Veloce являє собою максимальне вираження спортивності в модельному ряду, як у зовнішньому вигляді – спеціальні бампери, обробка Dark Miron, ексклюзивні легкосплавні диски – так і в інтер’єрі, де присутні спортивні шкіряні сидіння з регульованими бічними валиками і спортивне шкіряне рульове колесо з алюмінієвими підрульовими перемикачами. Все це доповнюється новим Alfa Connect 8,8″ MultiTouch, новою 7-дюймовою панеллю приладів TFT, новими системами допомоги ADAS і автономним водінням 2-го рівня, які підсилюють емоції від водіння і підкреслюють центральну роль водія.

news_2020-12-18
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті