Alfa Romeo Logo

Models

Кімі Райкконен і Антоніо Джовінацці знову на трасі з Alfa Romeo Racing ORLEN в 2021 році


Alfa Romeo оголошує про поновлення контрактів Кімі Райкконена та Антоніо Джовінацці у Формулі 1 з командою Alfa Romeo Racing ORLEN на сезон 2021.

Перший італійський гонщик через вісім років після останньої стабільної появи італійця за кермом Формули-1, Антоніо Джовінацці вніс вирішальний внесок у розвиток команди Alfa Romeo Racing ORLEN. Прогрес і результативність Антоніо в перші два сезони, не кажучи вже про те, що вони значні, були постійними, а сталість – важливий елемент успіху в Формулі 1. В поточному сезоні Антоніо був головним героєм багатьох заїздів і в кожній гонці домагався хороших позицій на старті. Команда завжди підтримувала італійського чемпіона з великою рішучістю. Для Alfa Romeo бачити, як вона постійно зростає з метою досягнення все більш важливих результатів, є місією, але перш за все викликає велику гордість.

Зрештою, зв’язок між італійськими водіями та Alfa Romeo є частиною історії автомобілебудування, оскільки бренд Biscione (як називають Alfa Romeo в Італії) переміг у першому виданні головного змагання в 1950 році разом з Ніно Фаріною за кермом Alfa Romeo Gran Premio Tipo 158 «Alfetta».

 

Антоніо Джовінацці:

«В останні два сезони Alfa Romeo Racing ORLEN була моєю сім’єю у Формулі 1, і я щасливий, що ці стосунки можуть тривати ще рік. Доказано, що команда в значній мірі покладається на мої вміння, і я зробив все, щоб відшкодувати цю довіру наполегливою працею та відданістю – ми досягли хороших результатів, і я думаю, що я зробив свою частину для зростання команди але шлях ще довгий, і є ще багато цілей, які потрібно досягти разом. Наступний сезон характеризуватиметься наступністю з нинішнім, тому все, над чим ми працюємо відтепер до кінця року, буде корисним для наступного, і ми готові віддати все, що маємо».

 

Майк Менлі, генеральний директор FCA:

«Ми дуже раді повідомити про поновлення контракту Антоніо Джовінацці з Alfa Romeo Racing у рік 110-ї річниці Alfa Romeo. Його пристрасть та відданість ідеально втілюють цінності бренду. Завдяки своїй міцній роботі Антоніо сприяв підтримці ентузіазму вболівальників і допоміг зробити команду Alfa Romeo Racing ORLEN чудовим послом традицій європейської технічної досконалості та італійського духу. З продовженням контракту Антоніо ми сподіваємось на новий прогрес, як з технічної точки зору, так і з точки зору продуктивності, щоб додати нові розділи до довгої і славної історії Alfa Romeo у Формулі 1».

Кімі Райкконен, найдосвідченіший пілот в історії Формули 1, продовжуватиме надавати свої неймовірні поєднання навичок, кмітливості та технічних знань на службі команді, з якою він дебютував у Формулі-1 у 2001 році, коли вона ще називалася Sauber F1. 41-річний фін, чемпіон світу 2007 року, ніколи не переставав демонструвати свою відданість.

Кімі – один з найулюбленіших пілотів Формули-1 і може похвалитися великою кількістю вболівальників у всіх куточках світу. Кімі розмовляє здебільшого на трасі, але також з інженерами: його технічні відгуки та надзвичайна чутливість були надзвичайно цінними для команди протягом останніх двох сезонів.

 

Кімі Райкконен:

«Для мене Alfa Romeo Racing ORLEN – це більше, ніж команда, це друга родина. Багато з тих, з ким я познайомився, коли дебютував у Формулі 1 у 2001 році, все ще перебувають тут, і надзвичайна атмосфера, яка панує в команді, дає мені нову мотивацію продовжити наступний рік тим, що стане моїм дев’ятнадцятим сезоном. Мене б тут не було, якби я не вірив у проект команди та в результати, які, на нашу думку, можемо досягти разом. Для команди важка робота важливіша за слова, і це цілком відповідає моєму стилю: я не можу дочекатися початку нового сезону і сподіваюся, що нам вдасться піднятися на позиції в стартовій сітці».

Оголошення підкреслює прихильність команди принципам наступності: Кімі і Антоніо становлять міцну і добре підібрану пару гонщиків, які пропонують ідеальний баланс між досвідом і молодим ентузіазмом.

Продовживши контракти двох гонщиків, команда Alfa Romeo Racing ORLEN закладає основи на сезон 2021 року продовжуючи приділяти особливу увагу продуктивності.

 

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing ORLEN і AD Sauber Motorsport AG: «Я дуже радий, що команда продовжує працювати з Кімі і Антоніо ще один сезон. Кімі – гонщик, який не потребує представлення: його талант ясно видно всім з 2001 року, і я до сих пір відчуваю в ньому ту ж пристрасть і мотивацію кожного разу, коли бачу його на роботі. Йому завжди вдається вичавити з машини всі 100% і вести себе як справжній лідер з людьми, які з ним працюють. Закінчивши минулий сезон на підйомі, Антоніо продовжив з того місця, де зупинився, і продовжував удосконалюватися протягом 2020 року. На трасі і на зустрічах з інженерами він зіграв важливу роль для нашої команди і виразно заслужив новий контракт на 2021 рік. Його трудова етика, його відданість команді і його заразливий ентузіазм є основоположними для Alfa Romeo Racing ORLEN».

 

Спеціальний колір кузова для важливої ​​події

Оголошення про продовження контрактів передує Гран-прі Імола 2020 року, важливої події для Alfa Romeo і італійських автомобільних традицій, з нагоди якого гоночний автомобіль C39 команди Alfa Romeo буде мати спеціальний колір кузова. До розфарбування кузова, розробленого Центром стилю Alfa Romeo, буде додане зображення італійського прапора безпосередньо на верхній частині капота двигуна і на кінці заднього крила, що відповідає темі кузова «speed pixel» 2020 року з його лінійно-динамічною графічною обробкою. Також на капоті, на видному місці, розміщений ексклюзивний логотип до 110-річчя Alfa Romeo, оточений словами «Welcome back, Imola», які підкреслюють культовість цього автодрому як однієї з найважливіших італійських гоночних трас. Імола була ареною важливих перемог Alfa Romeo в трьох категоріях: Туризм, Спорт і Формула-1.

news_2020-10-30
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті