Alfa Romeo Logo

Models

Історія змагань і успіхів: Alfa Romeo – автомобільний спонсор гонки «1000 Miglia» 2019


З 15 по 18 травня на традиційному маршруті Брешія-Рим-Брешія відбудеться 37-а історична реконструкція «найкрасивішої гонки в світі», як любив її називати Енцо Феррарі. Це зустріч, яку не можна пропустити, адже Alfa Romeo знову братиме участь в якості автомобільного спонсора: зв’язок між брендом і самою культовою реконструкцією було відновлено ще на три роки. Як завжди на святі в Брешії візьмуть участь деякі з дорогоцінних вантажних моделей Alfa Romeo, що належать колекції FCA Heritage, підрозділу концерну, який займається захистом і просуванням історичної спадщини італійських брендів FCA, що зазвичай зберігаються в Музеї історії Alfa Romeo «Машина часу» в Арезе. Поруч з дорогоцінною спадщиною буде парк з тридцяти Giulia і Stelvio, офіційних автомобілів «1000 Miglia» 2019 року.

Вже понад дев’яносто років «1000 Miglia» (тисяча миль) є вищим виявом пристрасті до чотирьох коліс. Гонка народилася в 1927 році як гонка з моменту від’їзду і прибуття в Брешію після проїзду через Рим і підйому уздовж півострова, в цілому 1600 км, що еквівалентно тисячі імперських миль. У 1928 році, під час другого випуску, Alfa Romeo виграла особисту і командну класифікацію, довівши до фінішу всі вісім автомобілів, з якими вона пішла зі старту. Всього успіхів в змаганнях, які проходили до 1957 року, було одинадцять, рекорд, який ніколи не може бути переможений і який встановлює нерозривний зв’язок між двома брендами, здатними блищати на світовій автомобільній сцені.

Успіхи на «1000 Miglia», таким чином, є лише одним з багатьох проявів ДНК Alfa Romeo, яка завойовувала лаври на найпрестижніших спортивних змаганнях вчора і сьогодні, від DTM до Targa Florio, не забуваючи, звичайно ж, Формулу 1. Саме бренд «Вужа» виграв у першому випуску Гран-прі чемпіонату в 1950 році з Ніно Фаріна на борту Alfa Romeo 158. А в наступному році Хуан Мануель Фанхіо на Alfa Romeo 159 повторив титул чемпіона світу. Сьогодні легенда продовжується з командою «Alfa Romeo Racing», новою назвою команди, яка в 2019 році буде змагатися на одномісних автомобілях, оснащених силовими агрегатами Ferrari.

Саме на основі цієї технічної спадщини бренд представить на Женевському автосалоні захоплюючу спеціальну серію обмеженого випуску Giulia Quadrifoglio і Stelvio Quadrifoglio «Alfa Romeo Racing», які відзначають легенду Alfa Romeo на змаганнях і повернення італійського гонщика Формули 1, Антоніо Джовінацці в команду «Alfa Romeo Racing» разом з чемпіоном світу 2007 року Кімі Райкконеном. Секрет Alfa Romeo і її унікальності криється в здивуванні, яке викликають не тільки історичні моделі, але і поточне виробництво, яке разом зі Stelvio і Giulia втілює нову парадигму бренду. Stelvio – перший позашляховик в більш ніж 100-річній історії бренду, який переписав правила своєї категорії, встановивши нові орієнтири з точки зору продуктивності, в той час як Giulia – спортивний седан, в якому поєднуються функціональна краса і динаміка з досягненням найкращих характеристик. Вони є частиною офіційного автопарку, який бренд надав в якості офіційних автомобілів, і спостерігати за їх проходженням легендарного маршруту – ідеальна можливість побачити цінності Alfa Romeo, багаті історією і конкуренцією..

190301_Alfa-Romeo_1000-Miglia-2019_HP_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті