Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі Японії FIA 2019 – гонка – неділя


Погода: Кваліфікація: сонячно і вітряно, повітря 22,7-21,5°C, траса 38,6-34,0°C; Гонка: сонячно і вітряно, повітря 22,0-21,2°C, траса 35,5-27,9°C.

Фредерік Васер, директор команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Ми почали гонку, сподіваючись потрапити в першу десятку, але в результаті ми не змогли поборотися за очки після перших кіл. Ми показували набагато кращий темп на заключних етапах, на м’яких шинах, тому нам доведеться проаналізувати, що сталося, і проаналізувати дані, щоб переконатися, що ми можемо зробити, щоб забезпечити однаковий рівень продуктивності протягом всієї гонки. На такому вузькому полі нам потрібно витягувати найкраще з нашої машини в будь-який час, інакше суперники матимуть перевагу, що і сталося сьогодні».

Кімі Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 06/Ferrari)
Кваліфікація 13-й.
Результат 14-й.
Найшвидше коло 1:33.190.
Шини: new med 15 кіл – new hard 21 коло – new soft 15 кіл

«Це невтішний кінець наших вихідних. Ми завжди робимо все можливе, щоб принести додому хороший результат, і в підсумку машина була досить хороша на останньому комплекті шин. Ми йшли на три, чотири секунди швидше, ніж раніше в гонці. Але, на жаль, на той момент ми втратили багато часу, і наш день був зіпсований. Ми не змогли знайти хорошого балансу на перших двох етапах на середніх і жорстких шинах, вони просто не працювали. Ми повинні подивитися на дані, щоб зрозуміти, що сталося, і з’ясувати, що потрібно виправити, щоб ми могли стабільно демонструвати результати, які ми мали у фінальній частині гонки».

Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 04/Ferrari)
Кваліфікація 11-й.
Результат 16-й.
Найшвидше коло: 1:32.369.
Шини: new med 18 кіл – new hard 31 коло – new soft 2 кола

«Це були для нас важкі вихідні. Умови не були ідеальними через вітер, але в кінці кінців, це було однаково для всіх, тому ми повинні зосередитися на нашій роботі. Наш темп виявився краще в кваліфікації, ніж в гонці в порівнянні з нашими суперниками, і ми повинні зрозуміти, чому. Потенціал у машини є, але ми повинні продовжувати працювати над поліпшенням перед фінальними гонками і робити роботу краще в кінцевій частині сезону».

191013_AR-Racing_Japanese_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті