Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі Великобританії Формула-1 FIA 2019 – неділя – гонка


Погода: похмуро, повітря 18.1-18.8°C, траса 28.4-27.9°C

Сільверстоун і його історія. Альфетта і її спадщина. Кімі і його безпомилковий стиль. Гран Прі Великобританії на вихідні був захоплюючим, в унікальній обстановці і з чудовими персонажами – переконливим доказом того, що «стара школа» все ще на висоті.

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Добитися чотирьох очок – це хороший результат, але завжди трохи розчаровує, коли одна машина не бачить картатий прапор. В цілому це була гарна командна гра: Кімі вів гонку впевнено і зміг максимально використовувати можливості, які у нього були. Антоніо міг бути близький до нього, але, на жаль, механіка завела його в гравійну пастку. Ще раз у нас були всі можливості боротися в центрі групи, але нам ще потрібно працювати, щоб зберегти становище, якого ми добилися».

Кімі Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 04/Ferrari)
Результат 8-й.
Найшвидше коло: 1:30.034
Шини: New Medium (17 кіл) – New Hard (35 кіл)

«P8 – це позитивний результат. Моя машина сьогодні непогано справлялася з поворотами, але нам не вистачало швидкості на прямій лінії. В кінці я боровся за те, щоб тримати Toro Rosso Квята ззаду себе і тримати під контролем машину переді мною. Це були не найлегші вихідні, але ми раді отриманим очками».

Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 02/Ferrari)
Результат – зійшов з дистанції.
Найшвидше коло: 1:32.464
Шини: New Medium (18 кіл – зійшов з дистанції)

«Не закінчити гонку – це чисте розчарування. Щось пішло не так з машиною і я потрапив в гравій, але ми ще не знаємо, що це було. Проведемо розслідування, коли машина повернеться. Це сумно, але в гонках так буває. Я був дуже близько до Кімі, і у нас була схожа стратегія, тому я міг потрапити в очкову зону або бути близько до неї, але тим не менше ми можемо бути задоволені нашим виступом. Ми досягли непоганого результату для команди і зробили ще один крок вперед. Середина групи дуже близько, тому нам потрібно продовжувати наполегливо працювати, щоб залишитися там».

F1 - GREAT BRITAIN GRAND PRIX 2019
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті