Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі Heineken D’Italia Формула-1 FIA 2019 – Гонка – неділя


Погода: сонячно, повітря 20,2-22,1°C, траса 31,2-35,0°C

Фредерік Васер, директор команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG:

«Набрати два очки в нашій домашній гонці – хороший спосіб сказати спасибі за всю підтримку, яку ми отримали в ці вихідні. Антоніо провів дійсно хорошу гонку перед своїми домашніми уболівальниками і повинен був зберігати холоднокровність, перебуваючи під тиском, щоб принести додому P9, виправдовуючи віру, яку вклала в нього вся команда. Сподіваюся, цей результат зможе дати йому подальшу мотивацію, щоб впевнено завершити сезон і допомогти команді в турнірній таблиці. На жаль, у Кімі не було нічого радісного в цій гонці. Стартувати з піт-лейна завжди було непростим завданням, але, коли ми поставили на його машину не ті шини, його надіям на очки прийшов кінець».

 

Кімі Райкконен (машина №7):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 04/Ferrari)
Результат 15-й
Найшвидше коло 1:24.419.
Шини: Mediums (26 кіл) – Softs (26 кіл)

«Це були жахливі вихідні. Перша моя помилка в кваліфікації, на жаль, означала, що ми повинні були поміняти коробку передач. Потім ми вирішили також поміняти двигун і стартувати з піт-лейн, але у нас були неправильні шини, і після штрафу моя гонка виявилася плюс-мінус завершеною. З нетерпінням чекаю Сінгапуру, так як гірше бути не може».

 

Антоніо Джовінацці (машина №99):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 02/Ferrari)
Результат 9-й.
Найшвидше коло 1:24.503.
Шини: Softs (21 коло) – Mediums (31 коло)

«Сьогодні для Італії був позитивний день. Я хочу присвятити два очки всім місцевим тіфозі. Я дуже задоволений результатом, і я також радий бачити, як Феррарі піднесла сюрприз для нашої країни, завдяки їхній перемозі. Це прекрасне почуття – набрати очки в домашній гонці, будучи єдиним італійським гонщиком. Старт на шинах softs і перехід на mediums виявилося правильною стратегією, але мені довелося викластися повністю, щоб утримати McLaren Норріса позаду. Важка гонка, але велика частина нашої роботи була винагороджена, особливо після Спа. Ми повинні продовжувати працювати і боротися саме так. Я радий за кожного в команді і за всіх моїх уболівальників».

190908_AR_Racing_Italian-Grand_Prix_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті