Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі FIA Formula One Eifel 2020 року – гонка – неділя


Погода: сонячно, повітря 8,7-9,8°C, траса 17,8-16,5°C

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing ORLEN та генеральний директор Sauber Motorsport AG: «Набрати бали завжди є позитивним результатом, але ще важливіше те, як ми це заробили. Команда сьогодні відмінно попрацювала, проявивши стійкість в складних умовах і була готова використовувати шанси, які у нас були на цьому шляху. Ми боролися з машинами, які були навколо нас, ми утримували позаду гонщика калібру Феттеля, незважаючи на тиск, який він робив на Антоніо практично протягом всієї гонки, і ми зробили кілька хороших обгонів. Єдиний жаль пов’язано з запізнілою машиною безпеки: у нас міг бути подвійний фініш, але перетасування позицій, які вона створила, означало, що ми втратили позиції і залишилося занадто мало часу, щоб надолужити згаяне. Проте, фінішувати в першій десятці вдруге в трьох гонках – це позитив, на який ми можемо розраховувати до кінця сезону».

Кими Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing ORLEN C39 (Шасі 05/Ferrari)
Результат гонки: 12-й
Найшвидше коло: 1:30.512
Шини: New Soft (10 кіл) – New Medium (34 кола) – New Soft (16 кіл)

«Це були не найкращі вихідні, але після вчорашнього дня ми знали, що нам належить важка робота. Старт гонки пройшов нормально, але потім мені довелося уникати декількох машин попереду мене, і я відстав. Ми могли б бути трохи попереду, але машина безпеки коштувала нам кількох позицій, і кінцевий результат був не найкращим. Такий уїк-енд розчаровує, але ми повинні залишити це позаду і спробувати знову в наступний раз».

Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing ORLEN C39 (Шасі 04/Ferrari)
Результат гонки: 10-й
Найшвидше коло: 1:30.909
Шини: New Soft (15 кіл) – New Medium (21 коло) – New Medium (24 кола)

«Я дуже задоволений сьогоднішніми результатами, як своїми, так і у автомобіля. Ми провели дуже хорошу гонку, зберігаючи хороший темп від старту до фінішу. Ми знали, що в такий день все буде можливо, і що ми зможемо боротися в таких обставинах, тому я радий, що завоював очко. У мене був ще один відмінний старт, я пересунувся на кілька місць, і потім ми непогано впоралися з непростими умовами. Думаю, ми могли і повинні були фінішувати трохи вище, на восьмому місці, але остання машина безпеки дуже сильно пошкодила нам, оскільки ми поступилися місця Хюлкенбергу і Грожану. Зрештою, однак, метою було потрапити в першу десятку, і ми цього добилися. Це хороший привід для впевненості перед наступними гонками».

news_2020-10-12
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті