Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі FIA Формула-1 Абу-Дабі – гонка – неділя


Погода: світлі сутінки, ніч, повітря 26,4-24,9°C, траса 30,7-27,0°C

 

Фредерік Васер, директор команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG: «Ми завершуємо цей сезон складною гонкою, але не будемо забувати ту хорошу роботу, яку ми проробили в цьому році. Після вчорашньої кваліфікації ми розділили стратегії машин, щоб максимізувати шанси на хороший результат, але в кінці обставини зіграли не на нашу користь. Проте, озираючись назад на сезон, можна сказати, що ми набрали більше очок, ніж в 2018 році, і домоглися великих успіхів з точки зору продуктивності. Найгарячіша боротьба була в середині групи, але ми билися сміливо. Ми можемо багато чому навчитися з цього сезону, щоб в наступному році повернутися ще більш сильними».
Кімі Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 06/Ferrari)
Результат 13-й
Найшвидше коло 1:43.142
Шини: New Medium (23 кола) – New Hard (31 коло)

«Сьогодні ми зробили все, що могли, тому ми можемо тримати голову високо. Наш гоночний темп був краще, ніж той, який ми показали в останні вихідні, і ми були в центрі кількох цікавих боїв. Ми боролися за очки і думали, що отримаємо їх, але в підсумку ми трохи відстали. Тепер у нас буде вихідний день, потім деякі тести і сезон, нарешті, закінчиться. Ми багато чому навчилися в цьому сезоні, і ми можемо використовувати це для свого покращення в наступному році. Неможливо вгадати, де ми будемо, але ми хочемо стати сильніше. У цьому сезоні ми зробили кілька кроків вперед і хочемо більшого».
Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 04/Ferrari)
Результат 16-й
Найшвидше коло 1:43.256
Шини: New Soft (9 кіл) – New Hard (18 кіл) – New Medium (27 кіл)

«Сьогодні ми боролися за хороший результат, але нам не вдалося закінчити сезон з балами. Ми випробували іншу стратегію, оскільки нам довелося ризикувати, починаючи з кінця, хоча ці розрахунки не принесли результатів. Це був сезон, в якому я засвоїв багато уроків: все це допоможе мені, коли я повернуся на лінію старту в Мельбурні. Я радий своїм поліпшенням протягом року, як в кваліфікації, так і в гонці, і з нетерпінням чекаю наступного етапу. Ми будемо ретельно працювати цієї зими, зрозуміємо, де ми можемо покращитися, і постараємося зробити сезон 2020 року більш успішним».

191201_Alfa_Romeo_Abu-Dhabi_slider
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті