Alfa Romeo Logo

Models

Гран-прі Бельгії FIA Формула-1 2019 – гонка – неділя


Погода: хмарно, повітря 16,9-18,2°C, траса 26,6-30,7°C

Коли відбуваються такі трагедії, як та, в якій загинув Антуан Юбер, все інше втрачає актуальність. Сьогодні ми мчали, щоб вшанувати пам’ять молодого француза: це була не щаслива гонка для нас, і ми залишаємо Спа-Франкоршам з порожніми руками, незважаючи на великий потенціал. Сьогодні, однак, важливим був не кінцевий результат.
Фредерік Васер, директор команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG:

«Сьогоднішня гонка не обіцяла бути легкою, з огляду на вчорашні трагічні обставини. Антуан був одним з моїх пілотів в F3, і хвилина мовчання, присвячена йому, була досить емоційним моментом. Мої думки з його сім’єю, і в той же час я сподіваюся на швидке одужання нашого пілота Хуана Мануеля з команди Sauber Junior. Що стосується гонки, це був день, щоб забути: гонка Кімі закінчилася в декількох сотнях метрів від старту, коли його сильно вдарив Макс Ферстаппен в дуже оптимістичних обставинах, а Антоніо пропустив кілька хороших моментів і потрапив в аварію на останньому колі».

Кімі Райконен (машина №7):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 04/Ferrari)
Результат 16-й
Найшвидше коло 1:48.753
Шини: Softs (1 коло) – Medium (30 кіл)

«На жаль, моя гонка закінчилася вже на першому повороті. Мені довелося сповільнитися, так як Боттас знаходився зовні, і наступне, що я знаю, мене вдарили, і я опинився на двох колесах. Після цього було майже безглуздо залишатися на місці, тому що було велике пошкодження в підлозі, але ніколи не знаєш, що тебе чекає, тому ми зробили всю дистанцію. Дійсно шкода, тому що у нас сьогодні була сильна машина».
Антоніо Джовінацці (машина №99):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 01/Ferrari)
Результат (DNF) 18-й
Найшвидше коло 1:47.560
Шини: Medium (29 кіл) – Softs (15 кіл)

«Машина сьогодні йшла дуже сильно, і тому ще більш розчаровує, що ми не змогли закінчити гонку через аварію на останньому колі. Наша стратегія була чудовою, і ми повинні були отримати бали – мені шкода всіх в команді. Але гонки – це гонки».

190901_AR-Racing_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті