Alfa Romeo Logo

Models

Гонка Мілле Мілья 2018: перевірка і пломбування


Гонка Mille Miglia (Мілле Мілья) є вищим виявом пристрасті до автомобілів понад дев’яносто років. Вона з’явилася в 1927 році як гонка із загальним стартом, яка починається і закінчується в Брешії, спускаючись в Рим і потім повертаючись на верх Апеннінського півострова, і нараховує 1600 км, або тисячу імперських миль ( «mille miglia»). У 1928 році в другому випуску гонки Alfa Romeo виграла як титул лідера, так і команди, і всі вісім її автомобілів успішно завершили гонку. Щоб відсвяткувати дев’яностоліття першої з довгої серії перемог, був створений проект «Alfa Romeo: Mille Miglia в 90 місцях», щоб простежити найважливіші етапи в унікальній історії через дев’яносто фотографій найсимволічніших місць.

Це місця і епізоди, які допомогли написати довгу історію Alfa Romeo в найвідомішій в світі автомобільній гонці, щоб перенести пристрасть від легендарних моделей на нинішні машини.

Але перед початком, коли йдеться про Mille Miglia, не можна не згадати про технічні перевірки, які пройшли вчора, а також пломбування, яка відбулася цього ранку в прекрасній обстановці на чарівній площі Пьяцца делла Вітторія, однієї з головних площ міста, відомій як «Левиця Італії». Процес включає в себе два етапи: один для екіпажів – дозволи, сертифікати та водійські права – і один для перевірки технічного стану автомобіля. Пломбування означає накладення свинцевої пломби для підтвердження того, що перевірка пройшла і що автомобіль вказано в гоночних документах і, перш за все, це остаточне узгодження для участі в змаганнях.

Але перш за все, крім технічних аспектів, пломбування – це один з тих випадків, коли шанувальники мають можливість подивитися зблизька на історичні автомобілі, які беруть участь в гонці, а в Брешії всі погляди сходяться на приголомшливій моделі Alfa Romeo 6C 1500 Super Sport 1928 року з кузовом від Farina, яка святкує дев’яносту річницю своєї незабутньої перемоги на Мілле Мілья в 1928 році. Автомобіль пройде гонку під номером 30, який був у переможного автомобіля під керуванням Джузеппе Кампарі і Джуліо Рампоні.

Оплески і подив зустріли також легендарний 6C 1750 Gran Sport, який переміг в 1930 році з Таціо Нуволарі і Джованні Баттіста Гуідотті, який має в гонці номер 31. На трасі можна буде згадати про знаменитий «обгін з вимкненими фарами» і про новий рекорд середньої швидкості проходження всієї траси. Іншими важливими пам’ятками є 1900 Super Sprint 1954 року випуску, надзвичайно рідкісний гоночний спайдер і елегантний купе 1900 Sport Spider, побудований в 1956 році. Після перевірок вони готові знову заревти двигунами і пройти урочистим маршем через деякі з найкрасивіших місць Італії.

Секрет і унікальність Alfa Romeo полягає в здивуванні, яке викликають не тільки історичні моделі, а й сучасні машини, які разом зі Stelvio і Giulia висловлюють нову парадигму бренду. Stelvio – перший позашляховик за більш ніж столітню історію бренду, який переписав правила для свого класу, встановивши нові еталонні показники продуктивності, а Giulia – спортивний седан, в якому функціональна і динамічна краса поєднуються з досягненням незрівнянної продуктивності. Вони відносяться до офіційного парку з 30 автомобілів, які бренд надає організаторам в якості офіційних автомобілів. Не може бути кращого способу відкрити поруч з собою ДНК Alfa Romeo, просочену історією і конкуренцією, і сильну енергією свого легендарного минулого.

 

Брешіа, 16 травня 2018 р

180516_Alfa_Romeo_Mille_Miglia_2018_4_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті