Alfa Romeo Logo

Models

Giulia, Stelvio і Giulietta B-Tech


Продовжується еволюція моделей, які реалізують справжню сутність бренда та символізують перевагу італійського виробництва. Відкриваються замовлення на нові Giulia, Stelvio і Giulietta B-Tech у всіх представництвах Alfa Romeo на сьогоднішній день. Всі ці моделі відрізняються високотехнологічним змістом і привабливим пакетом для індивідуалізації, що характеризується чорними блискучими вставками.

Alfa Romeo Giulia і Stelvio B-Tech

В спеціальному випуску B-Tech представлено безліч нових особливостей, спрямованих на те, щоб зробити ці механічні творіння Alfa Romeo ще більш повними та індивідуальними, зберігаючи ті особливості, які зробили їх такими успішними. На Giulia і Stelvio виділяються яскраві нові елементи дизайну, такі як блискучі чорні V-образна вставка спереду і кришки дзеркал та поліровані вихлопна труба і логотипи в задній частині. Доповнюють індивідуалізацію особливі колісні диски з монохроматичними ковпаками – 18-дюймові в базовій комплектації для Giulia та 19-дюймові для Stelvio, при цьому 19-дюймові та 20-дюймові доступні на замовлення. На першому позашляховику Alfa Romeo також є чорні блискучі вставки на задньому бампері та рейлінгах даху.

З технологічної точки зору, обидва автомобілі мають в базовій комплектації адаптивний круїз-контроль, інформаційно-розважальну систему AlfaTM Connect з 8,8-дюймовим екраном і інтеграцією смартфонів Apple CarPlayTM і Android AutoTM, радіо DAB, передні фари Bi-xenon з омивачами і Alfa Connected Services, пакетом підключених послуг Alfa Romeo, який включає в себе e-call і b-call, управління/моніторинг стану автомобіля та функціональні можливості GPS, керовані за допомогою додатку Alfa Connect для смартфона.

Alfa Romeo Giulietta

Зовнішність Giulietta B-Tech підтверджує її статус компактного спортивного автомобіля: знову блискучі чорні вставки – ідеальний спосіб підкреслити її агресивний вид. Чорна блискуча обробка була обрана для V-образної решітки trilobo, ковпаків дзеркал, дверних ручок, протитуманних фар, збільшеної вихлопної труби і логотипа Giulietta. Індивідуалізацію доповнюють тоновані задні вікна, бічні поріжки, спортивний задній бампер і темний інтер’єр. Нарешті, ексклюзивність цієї нової версії завершують 18-дюймові легкосплавні колеса з 5 отворами, також блискучі чорні, і монохромні ковпаки.

Цій агресивній зовнішності відповідає технологічна досконалість: Pack Tech з радіо Alfa Connect 7″ від Alpine, яке підтримує Apple CarPlayTM і Android AutoTM, камера заднього виду і паркувальні датчики, вхід USB-HDMI і Mopar® Connect, який взаємодіє з Uconnect LIVE, дозволяючи клієнтам скористатися низкою додаткових послуг, таких як допомога на дорозі і порятунок в разі аварії, визначення місця знаходження автомобіля і дистанційне керування окремими функціями, як наприклад, блокування/розблокування дверей.

180907_Alfa-Roomeo_B-Tech-slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті