Alfa Romeo Logo

Models

Формула 1 VTB Гран-прі Росії 2018 – Гонка – Неділя


Захоплююча гонка і ще шість очок, доданих в скарбничку команди Шарлем Леклерком, який фінішував в P7

Погода: сонячно/ хмарно і сухо, повітря 23-26°C, траса 24-32°C

У гонці на «Автодромі» в Сочі Шарль Леклерк набрав ще шість очок для команди Alfa Romeo Sauber F1, який перетнув фінішну лінію 7-м і показав дуже солідний результат. Маркус Ерікссон, який фінішував 13-м, також йшов послідовно і швидко, але йому довелося поборотися з трафіком. Обидва водії стартували відповідно на P7 і P10 на шинах hypersoft. Вони почали гонку, плануючи одну зупинку, але для Ерікссона команда вирішила піти на другий піт-стоп і перейти на шини ultrasoft, в спробі набрати темп і просунутися вперед. Після вражаючих обгонів Чарльза Леклерка на цьому Гран-прі і в цілому позитивного уїк-енду в Росії команда Alfa Romeo Sauber F1 вирушає до Японії, відчуваючи впевненість у своєму потенціалі, щоб завершити останні кілька гонок сезону 2018 року на високому рівні.

Команда Alfa Romeo Sauber F1 в даний час займає 9-е місце в чемпіонаті конструкторів. Шарль Леклерк перебуває на 15-му місці (21 очко), а Маркус Ерікссон на 18-му (6 очок) в чемпіонаті водіїв.

Маркус Ерікссон (машина номер 9):
C37 (шасі 03/Ferrari)
Результат 13-й. Стартував з шинами hypersoft, після 11 кіл перейшов на шини soft, а після 37 кіл перейшов на шини ultrasoft
«Ця гонка стала для мене розчаруванням. Автомобіль і моє водіння були в порядку, але, на жаль, я застряг за іншою машиною протягом більшої частини гонки і не міг просунутися. Я багато намагався, щоб зробити обгін, але на даній трасі це складно. Ми спробували набрати темп, зробивши другий піт-стоп і перейшовши на шин ultrasoft, але це не спрацювало. Я з нетерпінням чекаю знову сісти за кермо наступного тижня на Судзука, однієї з моїх улюблених трас, і отримати новий шанс для хорошого результату».

Шарль Леклерк (машина номер 16):
C37 (шасі 02/Ferrari)
Результат 7-й. Стартував з шинами hypersoft, після 10 кіл перейшов на шини soft
«Я дуже задоволений сьогоднішнім результатом. Це була відмінна гонка з сильною стратегією і автомобілем, який вів себе дуже добре. Обгони на початку гонки були на межі, але вони допомогли нам закінчити гонку в P7. Це здорово домогтися такого результату вперше в цьому сезоні, і є хорошою винагородою за всю важку роботу, яку ми виконуємо тиждень за тижнем. Я радий, що набрав ще кілька очок і з нетерпінням чекаю наступної гонки в Японії».

Фредерік Вассер, керівник команди:
«Для нас це була відмінна подія. У нас були хороші стартові позиції, і обидва гонщики послідовно виконали роботу на протязі всієї гонки. Шарль показав вражаючі обгони на перших колах гонки і зробив все, що було потрібно. Він впорався зі своїми шинами і в цілому провів гонку дуже сильно. Маркус продемонстрував гарне виконання і мав хороший темп, особливо на початку гонки. На жаль, він застряг за іншою машиною і не міг просунутися вперед. Те, що один з наших автомобілів фінішував на 7-му місці, – хороший показник для нас, як для команди. Ми повинні не втрачати наполегливість, і подивимося, що вийде в Японії».

180930_Sauber_Russia_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті