Alfa Romeo Logo

Models

Формула 1 – Гран-прі Сінгапуру 2018 – Гонка


Шарль Леклерк знову набирає очки, а Маркус Ерікссон йде ззаду

Погода: сухо, повітря 30°C, траса 32-34°C

Вражаюча нічна гонка Формули 1 в Сінгапурі підійшла до кінця, і Шарль Леклерк заробив для команди Alfa Romeo Sauber F1 ще два очка. Маркус Ерікссон також був близький, щоб фінішувати в десятці кращих – наполеглива робота дозволила йому отримати відмашку картатого прапора на P11. Почавши з P13 і P14, обидва гонщики зробили хороший старт і показали високу продуктивність, при цьому кожен пробивався в верхню половину групи за єдиною стратегією, якій кидали виклик високі температури і перешкоди, встановлені на вимогливій трасі Марина Бей.

З упевненістю і високою мотивацією команда повертається в штаб-квартиру в Швейцарії, щоб підготуватися до Гран-прі Росії в наступні вихідні.

Команда Alfa Romeo Sauber F1 в даний час займає 9-е місце в чемпіонаті конструкторів. Шарль Леклерк перебуває на 15-му місці (15 очок), а Маркус Ерікссон – на 18-му місці (6 очок) в Чемпіонаті водіїв.

Маркус Ерікссон (машина номер 9):
C37 (шасі 03/Ferrari)
Результат: 11-й. Стартував на шинах ultrasoft, після 44 кіл перейшов на шини hypersoft
«Сьогодні була дуже хороша гонка. Темп був хорошим, і помилок не було. Незважаючи на це, трохи розчаровує те, що я закінчив на P11, так близько, щоб заробити очки. Ми справили сильне враження, але не змогли більше боротися за P10 після того, як повернулися на трасу за провідними автомобілями після нашого піт-стопа. Проте, ми відмінно попрацювали як команда і будемо продовжувати боротися в Сочі».

Шарль Леклерк (машина номер 16):
C37 (шасі 02/Ferrari)
Результат: 9-й. Стартував на шинах ultrasoft, після 38 кіл перейшов на шини hypersoft

«Відмінна гонка – це було дуже близько до досконалості. Ми показували хороший час кола, і автомобіль залишався добре збалансованим з самого початку і до кінця. Ми добре реабілітувалися в цей уїк-енд після більш слабких швидкостей в п’ятницю.

Завдяки нашій стратегії ми змогли пробитися в голову групи і знову фінішувати з балами. Те, що це вийшло після декількох останніх уїк-ендів, – це дуже добре і показує наш потенціал. Я з нетерпінням чекаю наступної гонки».

Фредерік Вассер, керівник команди:
«Ми задоволені нашим результатом сьогодні. Після непростого початку вихідних ми добре відновилися і отримали гідні позиції. У нас була правильна стратегія, і обидва гонщики показали себе з найкращого боку в дуже вимогливій гонці. Шарль закінчив на P9, додавши ще два очка на наш рахунок, а Маркус був близький до фінішу в першій десятці. Ми повинні не втрачати концентрацію і продовжувати вдосконалюватися, і я з нетерпінням чекаю наступного Гран-прі в Росії».

180916_Alfa_Romeo_Singapore_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті