Alfa Romeo Logo

Models

Формула 1 2019 FIA Гран-прі Мексики – Гонка – неділя


Погода: сонячно, повітря 24,6-22,3°C, траса 46,6-37,0°C

 

Фредерік Васер, директор команди Alfa Romeo Racing та генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Це розчарування залишати Мексику без балів, до того ж наша загальна продуктивність на вихідних була краще, ніж раніше. На жаль, Кімі отримав пошкодження в підлозі і системі охолодження на першому повороті. Він багато втратив в продуктивності і пізніше в гонці через проблеми з системою охолодження йому довелося зупинитися. Антоніо йшов з хорошою стратегією і демонстрував пристойний темп, але втратив більше 20 секунд на піт-стопі, і це повернуло його на територію з синім прапором, означаючи, що він не міг зробити нічого кращого. Ми можемо шкодувати про втрату цієї можливості, тому що ми могли б боротися з Toro Rossos за очки, але ми можемо розраховувати на гонку через сім днів».

Кімі Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 06/Ferrari)
Результат: DNF (зійшов з дистанції).
Найшвидше коло 1:20.082.
Шини: new med 15 кіл – new hard 37 кіл – new med 6 кіл.

«Неприємно сходити з дистанції, тому що в цілому в ці вихідні у нас все було трохи краще. На жаль, день було вирішено з самого початку. Я був затиснутий між двома машинами, і великий шматок підлоги в автомобілі зруйнувався. Охолодження теж було пошкоджено, і пізніше, коли в гонці температура стала дуже високою, нам довелося зупинити машину. На жаль, так іноді відбувається в гонках. У якийсь момент наш темп був не таким вже й поганим, тому будемо сподіватися, що зможемо покращитися наступного тижня».

 

Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing C38 (шасі 04/Ferrari)
Результат: 14-й.
Найшвидше коло: 1:21.016.
Шини: new med 21 коло – new hard 49 кіл.

«Мій старт був непоганим, і на початкових етапах я боровся з Renaults і Racing Points, але багато часу пішло на піт-стоп. Після цього без машини безпеки або VSC, наша гонка дуже постраждала. Я був практично сам по собі до кінця дня, тому важко сказати, де ми були в плані швидкості. Нам потрібно буде ретельно попрацювати, щоб відігратися наступного тижня в Остіні».

191027_AR_GP-Messico_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті