Alfa Romeo Logo

Models

FIA Формула-1 Гран-прі Франції-2019 – субота, кваліфікація


Погода: FP3: сонячно, повітря 25°C, траса 47-51°C; QF: сонячно, повітря 26-26,4°C, траса 54,8-52°C

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Це була гарна субота для команди, і у нас є хороша платформа для націлювання на позитивний результат завтра. Антоніо взяв найкраще з сесії, і приємно бачити його в Q3 вперше після Баку. Кімі не пощастило – він упустив першу десятку з дуже невеликим відривом, але у нього буде вільний вибір шин для перегонів, і це повинно дати йому хороший шанс на бали. Ми будемо ретельно працювати, щоб знайти хорошу стратегію для обох автомобілів і домогтися результатів».


Кімі Райкконен (машина № 7):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 04/Ferrari)
3-я практика: 10/1: 31.943 (16 кіл) / QF: 12/1: 30.533 (14 кіл)

«Нові деталі, які ми привезли на цю гонку, дали нам щось більше, і ми були досить конкурентоспроможні, щоб потрапити в Q3. На жаль, я припустився помилки на своєму останньому колі Q2, так що не було несподіванкою опинитися поза топової десятки. Ми як і раніше в хорошій позиції для гонки: у нас є вибір шин, і машина працює досить добре, так що, подивимося, як вона піде завтра».


Антоніо Джовінацці (машина № 99):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 02/Ferrari)
3-я практика: 12/1: 32.171 (15 кіл) / QF: 10/1: 33.420 (17 кіл)

«Я дуже задоволений нашим сьогоднішнім виконанням. Це була позитивна кваліфікація, і я дуже радий повернутися в першу десятку. За цим результатом стояло кілька факторів: схоже, що новий пакет оновлень спрацював добре, і ми змогли максимально використовувати шини в цих умовах. Ми поліпшувалися від кола до кола, тому важливо було добре завершити кожен етап кваліфікації. Єдиний мінус у тому, що ми будемо одним з двох автомобілів, які стартують на м’яких шинах, але ми можемо знайти стратегію, яка допоможе нам залишатися в заліковій зоні. У нас хороший темп і, сподіваюся, ми зможемо отримати хороший результат, який вислизав від нас занадто довго».

 

190623_Alfa-Romeo_French-Grand-Prix_HP_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті