Alfa Romeo Logo

Models

FIA Формула-1 2019 Гран-прі Монако – Гонка – неділя


Погода: хмарно, повітря 22,2-24°C, траса 30,4-34,6°C

 

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Це були важкі вихідні для нас, і наша гонка в суботу не вдалася. На деяких етапах наші машини були одними з найшвидших на трасі, але Монако є Монако, це означало, що не було ніякої можливості виправити ситуацію. Незважаючи на різницю в темпі, обгони тут були майже неможливі, і навіть змінивши стратегію, ми закінчили гонку близько до того місця, де почали. Залишитися без балів після того, що ми обіцяли, розчаровує, але, сподіваюся, ми зможемо повернутися на шлях отримання балів в наступний раз. в Канаді».

 

Кімі Райкконен (машина номер 7):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 03/Ferrari)
Результат 17-й
Найшвидше коло: 1:16:436
Шини: 
Стартував на шинах soft, після 48 кіл перейшов на шини medium
«Ми не очікували легких вихідних, і, на жаль, так воно і було. Це була досить нудна гонка, і проходити було нікуди: ми фінішували на першому колі. Хоча у мене було пошкоджено переднє крило, були деякі проблеми до і після зупинки, і в мене вдарився Stroll, ніщо з цього в кінцевому рахунку не вплинуло на нашу фінішну позицію. Як тільки знаходитеся позаду іншої машини, ви там застрягли, якщо тільки у них не відбудеться серйозна проблема – ось як це є в Монако. Ми спробували змінити стратегію, так як не було сенсу повторювати те, що робили ті, хто йшов перед нами, але в підсумку це не допомогло нам просунутися вперед. Єдине, що могло дати нам шанс – це дощ, але він не з’явився».

 

Антоніо Джовінацці (машина номер 99):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 04/Ferrari)
Результат 19-й
Найшвидше коло: 1:16:299
Шини: 
Стартував на шинах soft, після 46 кіл перейшов на шини medium
«Це була не дуже цікава гонка для нас. Я поступився позицією Williams на першому повороті і, незважаючи на те, що мій темп був швидше, я не міг знайти вихід. Я спробував обійти Rascasse, але не було достатньо місця для двох машин, ми зіткнулись, і я застряг. Було дуже неприємно йти позаду більш повільних машин, в результаті для мене це виявилася досить нудна гонка».

F1 - MONACO GRAND PRIX - 2019 - RACE
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті