Alfa Romeo Logo

Models

FCA – головний герой заходу «Street Show» в центрі Мілана


15 вересня з 9:00 до 21:00 в Мілані пройде другий випуск «Street Show» – видовищної події, присвяченої світу автомобілів, уздовж проспекту Буенос-Айрес, однієї з найдовших комерційних артерій в Європі, яка з цієї нагоди буде закрита для руху.

Після великого успіху, досягнутого в минулому році в цьому заході, який не можна пропустити, в передніх рядах виступить FCA з показом захоплюючих концепт-карів і ексклюзивних спеціальних серій, на додаток до двох Ducato від Fiat Professional, які беруть участь в ініціативі «Здоров’я для чоловіків» ( SAM), проект Фонду Умберто Веронезі, який був заснований в 2015 році для сприяння боротьбі з раком у чоловіків.

Зокрема, публіка зможе помилуватися трьома новинками брендів Fiat, Alfa Romeo і Jeep, які висловлюють бачення мобільності найближчого майбутнього, при цьому не втрачаючи особливостей, властивих кожному бренду. Таким чином, в центрі уваги будуть концепт-кар Alfa Romeo Tonale, перший компактний гібридний позашляховик Alfa Romeo; футуристичний Concept Centoventi, пропозиція Fiat з електричної мобільності, і Renegade Hybrid Plug-in, нова модель з гібридною технологією, яка ще більше вдосконалює свої легендарні можливості.

Доповнює виставку ексклюзивний Abarth 595 esseesseу – автомобіль, натхненний легендарним тюнинговим комплектом Abarth шістдесятих років, і вишуканий Lancia Ypsilon Black and Noir, спеціальна серія Fashion City Car, яка ще більше відрізняється в плані елегантності. А в секторі Luxury будуть представлені Jeep Wrangler 1941 року, розроблений Mopar, Jeep 4×4 в комплектації позашляховика з 100-м допуском для руху по дорогах загального користування, а також спеціальний Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio в кольорі охри, який вже був на його попереднику, і інших зразках шістдесятих і сімдесятих років.

Нарешті, бренд Fiat Professional буде представлений разом з Фондом Веронезі на заході «Street Show» в дуже ексклюзивному вигляді. Фактично, це буде одна із зупинок в національному турі, присвяченому здоров’ю чоловіків, який стартував в травні з Туріна і який на сьогоднішній день прийняв понад 500 осіб, подолавши понад 1000 км. У центрі уваги знаходяться два Ducato від Fiat Professional, спеціально призначені для прийому публіки і безкоштовного спілкування з урологами, що входять до Фонду SIU Urologia Onlus, які нагадують про важливість профілактики для чоловіків.

Таким чином, все готово для цього чудового свята автомобілів, де головними героями будуть бренди FCA, які пожвавлять цю міську «милю» пристрастю і стилем, які є відмінними рисами моделей концерну.

190619_AR_Tonale_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті