Alfa Romeo Logo

Models

FCA: зірка Mille Miglia 2016 року


З 19 по 22 травня буде відбуватися історичнареконструкціягонки Mille Miglia, яка, завдяки знаменитому виразу Енцо Феррарі, отримала назву«найкрасивіший мандрівний музей в світі». Тепер в своєму 34-му виданні, захід буде вітати кілька рідкісних класичних автомобілів Fiat, Lancia і Alfa Romeo з колекції FCA Heritage, нової структури, яка координує всю діяльність компанії в світі класичних автомобілів. Відповідно до традиції, цягонка зі смаком старини–для якої Alfa Romeo є «Автомобільним спонсором» – буде починатися і закінчуватися в Брешії, проходячи через деякі з найбільш яскравих місць в Італії з кульмінаційним моментом в Римі.

Ці рідкісні транспортні засоби будуть супроводжуватися останніми новинками FCA, підтверджуючинерозривний зв’язок між символами минулого і машинами сучасного виробництва. Зокрема, честь відкрити гонку буде надано новому Giulia, найбільш очікуваній моделі року, яка була представлена міжнародній пресі протягом останніх декількох днів. Крім того, гості Mille Miglia 2016 року зможуть помилуватися новою спеціальною серією Lancia Ypsilon Mya, запущеною в середині квітня, яка відрізняється ще більш елегантним і вишуканим стилем, і новим Fiat 124 Spider. Останній є невід’ємною частиною давньої традиції спайдерів виробництва Fiat (представлений на заході Mille Miglia двома уславленими моделями) і має намір захопити симпатії нового покоління завдяки привабливому стилю і винятковим робочим характеристикам. Саме новий Fiat 124 Spider буде стежити за всією гонкою, роблячи спеціальні подорожні нотатки. Нарешті, організатори гонки в Брешії можуть розраховувати на парк нового Giulietta – недавно переробленої моделі Alfa Romeo, яка представляє міцне почуття сімейності з новим Giulia.

 

AlfaRomeo

Легендарний маршрут «Freccia Rossa» знову пройдуть 6C 1750 Gran Sport виробництва 1930 року, 1900 Sport Spider1954 року і 1900 SuperSprint 1956 року.Ці три чудових екземпляри з музею історії Alfa Romeo знову пройдуть по дорогах гонкиMille Miglia (змагання організовувалися з 1927 по 1957 рік), де автомобілі під знаком «Вужа» перемагали одинадцять разів – рекорд, який вже не можна подолати.
Погляди всіх шанувальників будуть спрямовані на 6C 1750 Gran Sport, легендарну модель, з якою Тацці Нуволарі і Джованні Баттіста Гвідотті виграли гонку в Брешії в 1930 році. Крім знаменитого «обгону з вимкненими фарами», на тій гонці Нуволарі досяг безпрецедентного рекорду – в середньому 100 км/год по всій трасі. Кузов був створений міланським дизайнерським центром Zagato Аtelier, і до сих пір викликає захоплення у тих, кому пощастило побачити його сьогодні.

Крім того, в цьому році бере участь також 1900 Sport Spider 1954 року, найрідший гоночний спайдер, вироблений всього у двох примірниках. Оснащений 4-циліндровим двигуном «1900»з двома розподільними валами і сухим картером, маючи потужність до 138 к.с., цей гоночний родстер досягає швидкості 220 км/год, завдяки вазі всього 880 кг, і має особливо ефективну аеродинаміку завдяки прекрасному дизайну Bertone. 1900 Sport Spider оснащений 5-ступінчастою коробкою передач і задньою віссю De Dion: продуктивність і керованість гідні сучасного автомобіля, реактивного і надійного, з видатною курсовоюстійкістю.

На гоночних дорогах Mille Miglia 2016 року до них приєднуються 1900 Super Sprint 1956 року народження, елегантний coupé з кузовом Touring в версії «Гран туризм» 1900 року, модель, яка стала відомою в 1950-і роки завдяки своїй рекламній заявці «сімейний автомобіль, який виграє гонки ». 1900 SS не новачок на гонках в Брешії, так як в 1950-х, коли гонка все ще проводилася, його вибирали численні «приватні» водії через його чудову продуктивність і надійність.

Іншими словами, три вкрай рідкісних автомобіля з гордістю представляють вишукану колекцію, яка розміщується в реконструйованому музеї історії Alfa Romeo в Арезе, відомому як «Машина часу». В його просторих приміщеннях представлені 69 моделей, які відклали найбільший відбиток не тільки на розвиток цієї марки, але і на саму історію автомобілів: від першої моделі 24 HP, побудованої компанією Anonima Lombarda Fabbrica Automobili, до P2, яка дозволила Alfa Romeo виграти перший чемпіонат в автомобільній історії в 1925 році; від легендарних переможців 24-годинної гонки Ле-Ман, таких як 8C 2300 та Grand Prix  Alfetta 159, з якою Хуан Мануель Фанхіо виграв чемпіонат Формули 1 в 1951 році, і до спортивних перемог 33 TT 12 в 1970-х та моделі 155, яка перемогла в 1993 році на Deutsche Tourenwagen Meisterschaft.

160517_Alfa_Romeo_1900_Sport_Spider_1954
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті