Alfa Romeo Logo

Models

Чергова потрійна перемога Alfa Romeo в конкурсі Auto Bild «Кращі бренди»


Читачі оцінили дизайн моделей Giulia, Stelvio і Giulietta як найкрасивіший в своєму класі автомобілів. Втретє поспіль дизайн Alfa Romeo займає перше місце в категоріях «компактний автомобіль», «середній клас» і «компактний позашляховик»

Дизайн Alfa Romeo також зачаровує німецьких автолюбителів. Читачі журналу Auto Bild оголосили моделі Alfa Romeo Stelvio, Giulia і Giulietta переможцями конкурсу «Кращі бренди» в категорії «Дизайн» для відповідних класів автомобілів. Як і в 2017 і 2018 роках, Alfa Romeo Stelvio був нагороджений за кращий дизайн серед «компактних позашляховиків». Дизайн спортивного седана Alfa Romeo Giulia також відсвяткував свою третю перемогу поспіль в «середньому класі». Нарешті, Alfa Romeo Giulietta знову посіла перше місце як найкрасивіший дизайн в класі «компактних автомобілів».

Клаус Буссе, глава відділу дизайну в регіоні EMEA, сказав: «Я особливо задоволений цим новим успіхом, тому що, знову ж таки, він стосується трьох різних класів машин і показує, що дизайн Alfa Romeo ідеально підходить для широкого спектру автомобілів».

У цьому восьмому конкурсі «Кращі бренди» читачам друкованих та цифрових видань Auto Bild було запропоновано оцінити кандидатів з різних секторів автомобільного світу. В автомобільній категорії читачі можуть вибирати з 38 основних марок, поділених на різні класи, від компактних автомобілів до кабріолетів і позашляховиків. Всього в конкурсі взяли участь 63 000 читачів.

190321_Alfa-Romeo_AUTO-BILD_01_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті