Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo завоювала титул «Best of Show» в 68-му випуску конкурсу елегантності «Pebble Beach Concours d’Elegance»


На випуску Pebble Beach Concours d’Elegance 2018 року жадана золота стрічка, якою відзначають автомобіль «Best of Show», була прикріплена на чудовий темно-синій кузов Alfa Romeo 8C 2900B Touring berlinetta 1937 року. Італійський шедевр був обраний серед 209 автомобілів з 17 країн і виставлений на поле для гольфу Pebble Beach Golf Links в Каліфорнії. Перед тим, як отримати титул «Best of Show», автомобіль здобув перемогу в своєму класі і отримав ще дві важливі нагороди: «Charles A. Chayne Trophy» і «J. B. & Dorothy Nethercutt Most Elegant Closed Car».

Автомобіль, представлений ще на Берлінському автосалоні 1938 року, відрізняється від подальших моделей 8C 2900B Touring більш похилою решіткою і відсутністю порогів і недавно пройшов повне відновлення, яке повернуло його в початковий стан.

Це вже третій раз в історії «Pebble Beach», що бренд Alfa Romeo отримує нагороду «Best of Show» знову з моделлю 8C 2900B з кузовом від Touring: спочатку це було в 1988 році у версії спайдер, а потім в 2008 році у версії купе.

«У цього Alfa Romeo 8C 2900B Touring є все, що ви можете побажати в автомобілі: швидкість, стиль і, чому б і ні, сексуальна привабливість», – сказала президент конкурсу Сандра Баттон. «Стиль Touring просто чарівний, і, як якщо б цього було недостатньо, у двигуна ідеальний звук!».

180827_AR_PBC18_Best_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті