Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo виходить на тенісний корт з Янніком Сіннером: поєднання таланту і пристрасті


Бренд Alfa Romeo завжди був активним прихильником італійських талантів: поєднання технічних рішень, які зробили бренд всесвітньо відомим, дух італійської культури, характер спортсменів і рішучість змагатися впродовж багатьох років привели до незабутніх успіхів в автоспорті, починаючи з першої перемоги у Формулі-1 в 1950 році з Ніно Фаріна. Ця спорідненість продовжується з Антоніо Джовінацці, молодим італійським гонщиком, який зробив внесок в розвиток команди Alfa Romeo Racing Orlen, яка продовжує нарощувати свої успіхи.

Яннік Сіннер: безліч рекордів італійця в авангарді світового тенісу

Ця ж мета тепер переходить і в інші змагальні сфери: Alfa Romeo стала спонсором Янніка Сіннера, багатообіцяючого тенісного таланту, який сьогодні вдень зустрінеться з Рафаелем Надалем, другим в рейтингу ATP, в чвертьфіналі Ролан Гаррос. Серйозний виклик, який прийняв Сіннер як наймолодший гравець в топ-100 світового рейтингу ATP – обнадійливий рекорд для багатообіцяючого молодого таланту, готового проявити себе на найпрестижніших аренах. Alfa Romeo підтримуватиме підготовку Янніка і все його виклики, як справжнього товариша по команді, підтримуючи його стиль і спортивні навички в міру злету його тенісної кар’єри. Сьогоднішній матч, його перший чвертьфінал такого рівня, не єдиний рекорд Яннік Сіннера: він наймолодший італієць, який коли-небудь увійшов до топ-100 рейтингу ATP, і за 12 місяців покращив свій рейтинг на 685 балів.

Ідеальне поєднання пристрасті і таланту

Як і в Формулі 1 з Антоніо Джовінацці, життєво важливо, щоб прогрес і рівень виступів були помітними і постійними: це фундаментальний фактор в будь-якому змаганні. Alfa Romeo буде підтримувати Янніка Сіннера з величезною рішучістю і переконаністю, що його талант і величезна пристрасть дозволять йому досягти видатних цілей. Чвертьфінал Ролан Гаррос у віці всього 19 років – це саме те, що потрібно. Для Alfa Romeo спостерігати за його неухильним злетом, прагнучи до все більших і кращих результатів, – це місія, але, перш за все, джерело великої гордості.

Alfa Romeo Giulia та Stelvio Sprint – привабливі, спортивні версії

Поруч з чемпіоном з Південного Тіролю будуть нові Giulia і Stelvio в комплектації Sprint. Стратегія модельного ряду передбачає інтуїтивне занурення в світ спортивного седана і першого позашляховика Alfa Romeo. Це також означає, що клієнти можуть вибрати модель, найбільш відповідну їх вимогам і індивідуальності. А комплектація Sprint, яка нагадує історичні назви бренду, виділяється своїми чітко спортивними рисами як всередині автомобіля, так і зовні.

news_2020-10-08
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті