Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo вітає Gumball 3000 в Балокко


Випробувальний полігон Балокко привітав Gumball 3000 під час вчорашнього етапу, від Венеції до Монако. Екіпажі зупинилися на випробувальному полігоні, де Alfa Romeo приймала гостей в місці, яке є синонімом гоночної традиції бренду, адже саме в Балокко було розроблено багато гоночних автомобілів, які перемогли на кращих міжнародних трасах. Цілком природно, що Антоніо Джовінаццо, італійський гонщик з команди «Альфа Ромео Рейсінг», вирішив бути присутнім на цьому заході.

Ефектні особливі автомобілі від Centro Stile Alfa Romeo
Розклад заходу було розроблено, щоб відобразити кожен аспект переваги бренду, від його відношення до спорту до його чудового стилю, не забуваючи про аристократичну спадщину. Щоб оцінити всі ці характеристики в кращому вигляді, відвідувачам потрібно було тільки поглянути на творіння Centro Stile Alfa Romeo, представлені публіці з самого ранку. В очікуванні прибуття Антоніо Джовінаццо у присутніх була можливість помилуватися обмеженим тиражем машин «Alfa Romeo Racing» моделей Alfa Romeo Giulia і Stelvio Quadrifoglio в тих же кольорах, що й у моделі C38, спеціально призначених для цього заходу, щоб відзначити все більш щільну участь Alfa Romeo в чемпіонаті світу Формула 1.

Серед останніх розробок Centro Stile Alfa Romeo – Giulia Quadrifoglio в характерному кольорі вохри, який був на його попередниках і інших моделях в шістдесятих і сімдесятих роках. Цей відтінок підкреслює дуже короткі звіси автомобіля, довгий капот і яскраво виражені передні бризковики, відтягнуту кабіну, яка «упирається» в провідні колеса, і м’язисті задні бризковики. Комбінація тугих ліній і гладких, динамічних пропорцій, яка була радістю для шанувальників, присутніх на старті.

Нарешті, один з найбільш очікуваних особливих автомобілів, що беруть участь в конкурсі, – позашляховик Stelvio Quadrifoglio, розроблений для Gumball 3000, зайняв своє місце серед понад ста інших суперкарів, які беруть участь у події. Його чорний кузов з Volcano Black прикрашений сірим малюнком конюшини, який відтворює культовий логотип по всій поверхні, та цей базовий малюнок підкреслюється флуоресцентними зеленими прикрасами, які зображують найбільш характерні предмети в іконографії Альфа Ромео, включаючи вужа, історичні написи і логотип. Масивні 20-дюймові легкосплавні диски мають той же колір, в той час як задні блок-фари поліровані. Прекрасний зразок італійського колориту, відповідно до виключно спортивного іміджу бренду, зі сміливими, барвистими штрихами в дусі Gumball 3000: яскравість на благо, оскільки захід підтримує благодійні проекти по всьому світу.

Виступ Quadrifoglio на трасі Alfa Romeo
Однак не можна забувати про те, що капот Stelvio Quadrifoglio, виконаний за індивідуальним замовленням, приховує двигун потужністю 510 к.с., і тільки й чекає, щоб дати собі волю під час захоплюючого параду. Тут всі автомобілі і всі артисти, промисловці та меценати, які беруть участь в Gumball, а також Антоніо Джовінаццо за кермом Giulia Quadrifoglio, щоб пройти гарячі кола. Молодий італійський пілот і модель C38 з Формули 1 отримали теплий прийом від всіх знаменитостей, і їх присутність ще раз підкреслила дедалі міцний зв’язок між Alfa Romeo і гоночним світом.

Відразу після обіду Gumball 3000 продовжив свій шлях в Монако. Візит в Балокко не тільки забезпечив заслужений, захоплюючий відпочинок, а й став справжнім повним зануренням в світ Alfa Romeo, продемонструвавши її перевагу як у технологіях, так і в стилі в унікальній обстановці випробувального полігону.

190613_AR_Gumball-3000-Balocco_01_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті