Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo святкує другу перемогу Янніка Сіннера на турнірі ATP


Друга перемога в серії ATP Tour 250 італійського тенісиста Яннік Сіннера. Минулої ночі в Австралії він повторив свій листопадовий успіх в Софії, заявивши про своє право на участь в Great Ocean Road Open в Мельбурні. З 2006 року жоден молодий тенісист – у серпні йому виповнюється двадцять років – не вигравав два титули ATP, і це кращий спосіб наблизитися до Відкритого чемпіонату Австралії, який стартує завтра.

Поруч з Янніком Сіннером стоїть Alfa Romeo, італійський бренд, який традиційно підтримує італійські таланти і зробив спортивний дух і змагання своїми відмінними рисами. Поєднання вишуканих технічних рішень бренду і таланту спортсменів, які з плином часу несли прапор компанії, як в якості пілотів на найпрестижніших гоночних заходах, так і в якості реклами компанії, завжди була гарантією успіху.

Довгий шлях до досягнення найкращого результату

Яннік Сіннер вже є наймолодшим італійцем, який коли-небудь входив до першої сотні рейтингу ATP, і під час свого дебюту на Ролан Гаррос вийшов в чвертьфінал. Його успіхи в Софії і Мельбурні показують, як він може інтерпретувати кожну перемогу як нову відправну точку, як перший крок в довгій подорожі, яку належить пройти разом з Alfa Romeo. Зрештою, як і в Формулі 1, є життєво важливим, щоб прогрес і продуктивність були помітними і постійними, адже це фундаментальний фактор в будь-якому змаганні.

Конкуренція на будь-якому ґрунті

Само собою зрозуміло, що природним місцем існування Alfa Romeo є вулиці і автодороги світу, проте бренд мотивований духом змагання, настільки вродженим, що його можна успішно перенести в усі області змагань. Тому не випадково, що Alfa Romeo підтримує підготовку Янніка Сіннера і всі його виклики, як справжній товариш по команді, підтримуючи його стиль і спортивні навички в міру злету його тенісної кар’єри. Зрештою, теніс – це техніка, яка вимагає постійного вдосконалення, того ж підходу, що і інженери Alfa Romeo. Як і Яннік Сіннер, вони знають, як об’єднати проникливість і талант в постійному прагненні до вдосконалення: будь то на великих тенісних турнірах або в двигунах, а результат у будь-якому випадку – вражаюча продуктивність.

news_2021_02_08
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті