Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio претендує на титул найшвидшого в світі позашляховика з рекордним часом в Нюрбургринзі


Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio претендує на звання найшвидшого в світі позашляховика, встановивши нову відмітку часу проходження кола в легендарному німецькому Нюрбургринзі: це всього лише останнє досягнення в гоночній традиції Quadrifoglio за більш ніж столітню історію Alfa Romeo. Stelvio Quadrifoglio пройшов 12,9-мильне коло Nordschleife (північна петля) за рекордні 7 хвилин 51,7 секунди. Цей новий тестовий час на вісім секунд швидше, ніж попередній рекорд в категорії SUV. Рекорд Stelvio Quadrifoglio встановив Фабіо Франча, той же водій, який також в Нюрбургринзі встановив рекорд для найшвидшого в світі 4-дверного седана на Giulia Quadrifoglio за 7 хвилин і 32 секунди. Перший позашляховик за більш ніж вікову історію бренду уособлює собою справжнісінький дух Alfa Romeo: відмітний італійський стиль, сучасні та інноваційні двигуни, ідеальний розподіл ваги, унікальні технічні рішення і відмінне співвідношення вага-потужність. Наповнений італійської пристрастю, майстерністю і інноваціями, новий Alfa Romeo Stelvio був створений, щоб підкорити звивисту дорогу, на честь якої він названий. Stelvio Quadrifoglio вироблений з легких, сучасних матеріалів і гарантує ідеальний розподіл маси 50/50, кращу в сегменті жорсткість на кручення, ексклюзивний карданний вал з карбону і саме пряме передавальне відношення рульового механізму. Серцем і душею цього суперпозашляховика є повністю алюмінієвий 24-клапанний двигун 2.9 Twin-Turbo V6 з проміжним охолодженням і прямим уприскуванням, що забезпечує 510 кінських сил і 443 фунт/футів крутного моменту, з яким система повного приводу Q4 в базовій комплектації йде в парі вперше. Двигун йде разом з автоматичною 8-швидкісною коробкою передач зі спеціальним налаштуванням перемикання передач – всього за 150 мілісекунд в режимі Race. Stelvio Quadrifoglio досягає максимальної потужності на літр в своєму класі. Спроектований, щоб підкреслити абсолютно нову легковажну архітектуру Alfa Romeo, повністю алюмінієвий двигун 2.9 V6 Twin-Turbo має компактну конструкцію під кутом 90° і був розроблений як єдине ціле для того, щоб утримувати низький центр ваги в межах шасі. Stelvio Quadrifoglio оснащений унікальними технологіями, серед яких 4-режимний селектор Alfa DNA Pro (з режимом Race), диференціал з наведенням крутного моменту, адаптивна підвіска Quadrifoglio і система відключення циліндрів для максимальної ефективності використання палива. Високоякісні опції для Stelvio Quadrifoglio включають:

  • надлегкі спортивні сидіння Sparco з карбону, які є найлегшими в сегменті і в той же час забезпечують максимальний комфорт в тривалих поїздках, гарантують максимальну бічну підтримку на найскладніших поворотах завдяки агресивній набивці;
  • високоефективні карбоно-керамічні гальмівні колодки Brembo.
У той час як інші позашляховики не йдуть далі корисності, Stelvio Quadrifoglio Alfa Romeo прийняв виклик створення автомобіля, в якому ідеально поєднуються продуктивність і динаміка справді спортивного водіння, італійський стиль і моторні технології з комфортом і просторим салоном, типовими для цього сегмента.

1
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті