Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Stelvio отримує 5 зірок в рейтингу Euro NCAP


Alfa Romeo Stelvio домігся бажаного 5-зіркового рейтингу Euro NCAP, отримавши 97% балів за захист дорослих пасажирів – чудовий результат, враховуючи вкрай сувору систему оцінки, яка була введена в 2016 році. Кабіна першого SUV в історії Alfa Romeo витримала тест на лобовий удар – перевірка захисту всіх критичних місць тіла і кінцівок переднього пасажира, а також під час випробування на удар при зіткненні з жорстким бар’єром.

Випробування на передніх сидіннях і підголівниках підтвердили захист від хлистових травм в разі наїзду ззаду. Більш того, Alfa Romeo Stelvio оснащений автономною системою екстреного гальмування (AEB). Функціональні випробування на низьких швидкостях, типових для міського водіння, підтвердили хороший рівень експлуатаційних характеристик, так як вдалося уникнути зіткнень на всіх тестових швидкостях.

Ці результати були досягнуті завдяки двом фундаментальним особливостям нового позашляховика Alfa Romeo: ефективності кузова, який є дуже жорстким і міцним і водночас легким, завдяки широкому використанню ультралегких матеріалів, таких як алюміній і алюмінієвий композит, і застосуванню великої кількості інноваційних пристроїв безпеки, які непомітно сприяють вражаючим відчуттям від водіння, що забезпечується спеціальною конструкцією шасі і підвісок.

Alfa Romeo Stelvio був розроблений як частина сім’ї, сім’я «Giorgio» – ім’я, присвоєне архітектурі, на якій базуються всі версії Giulia. Ця архітектура була розроблена з метою забезпечити всі автомобілі Alfa Romeo чудовою керованістю, контролем та безпекою, про що свідчить 5-зірковий рейтинг Euro NCAP, також присуджений Giulia. Це важливе вкладення, яке дає відмінні результати.

170705_Alfa-Romeo_Stelvio_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті