Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Stelvio – “Новий автомобіль 2018 року”


Стельвио виграє ще одну нагороду. Обраний читачами Quattroruote з великим відривом, перший позашляховик бренду Alfa Romeo виграє найбажаніший приз щомісячного журналу. На церемонії вручення нагороди ім’я Alfa Romeo Stelvio з’являється відразу після спортивного седана Джулія, який виграв останнє видання 

Церемонія нагородження відбулася сьогодні в Мілані, на “Quattroruote Day”. Перед аудиторією провідних діячів з промисловості, журналістики та автомобільного сектору премія була представлена Альфредо Альтавілла, головним операційним директором FCA Emea.

З 34,2% голосів, поданих читачами Quattroruote на веб-сайті журналу, перший позашляховик Alfa Romeo обійшов зіркових конкурентів, випередивши не менше 12 моделей з різних сегментів і брендів. Перемога ще більше вражає, зважаючи на великий розриву, що відокремлює Стельвио від другого і третього призерів (з 10% і 9,2% голосів відповідно).

Проведений вперше у 2000 році конкурс виграли в цілому дванадцять моделей FCA, останній раз в минулому році – спортивний седан Giulia, першопроходець нового покоління Alfa Romeo, який, як і позашляховик Stelvio, являє собою перевагу італійського автомобільного дизайну і інженерії в усьому світі. Більш того, на думку FCA, пристрасний інтерес читачів до цієї назви також підкреслює престиж самого Quattroruote і всієї його редакції.

Нагорода «Новий автомобіль року 2018» підтверджує безперечний інтерес до Стельвио широкої публіки. Природно, це завдяки елегантному спортивному стилю в поєднанні з чудовим управлінням і чудовими характеристиками, які він забезпечує. Таким чином, Стельвио висловлює справжній «дух Альфи», втілений в спортивному транспортному засобі вперше за більш ніж столітню історію. Модель також демонструє неперевершену безпеку, відображену затребуваним п’ятизірковим рейтингом Euro NCAP, і з гордістю тримає титул «найшвидшого позашляховика» після того, як Stelvio Quadrifoglio встановив рекорд кола в легендарному німецькому Нюрбургринзі.

180206_Alfa_Romeo_Stelvio_Novita_Anno_2018_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті