Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo на 21-му ралі Gumball 3000


Gumball 3000 – це неконкурентний автомобільний захід, яке охоплює шлях довжиною 3000 миль, майже 5000 км, по дорогах загального користування, і в кожному випуску проходить по символічних місцях, пов’язаних з міжнародними знаменитостями. Зазвичай в ньому беруть участь знаменитості з усього світу: художники, підприємці, законодавці моди, філантропи, які сприяють в матеріальному плані і в засобах масової інформації просуванню благодійних проектів Фонду Gumball. І дійсно, фонд підтримує по всьому світу заходи, присвячені молоді, а також освіті і спортивним, інфраструктурним та екологічним програмам. Тому на першому місці завжди стоїть благодійність.

Цього року ралі Gumball пройде через Європу, починаючи сьогодні з Міконосу і закінчуючи на Ібіці 15 червня, ралі пройде через Афіни і Салоніки, потім досягне яхтового раю «Порто Монтенегро» в Тіваті. Потім автомобілі будуть проїжджати через Хорватію і 11 червня прибудуть до Венеції. 12 червня всі екіпажі пройдуть парадом на полігоні Балокко (Верчеллі, Італія), і таким чином, Alfa Romeo буде вітати у себе вдома двигуни, веселощі і знаменитостей – складові частини, які роблять ралі Gumball унікальним. Цей випробувальний полігон є одним з найважливіших місць для бренду, місцем народження моделей гоночних команд Alfa Romeo, які перемагали на кращих трасах світу. Потім етап дійде до Монако, а наступного дня ралі досягне Барселони, перш ніж завершитися на Балеарських островах.

Гарячі кола в Експериментальному центрі на борту Giulia і Stelvio Quadrifoglio – не єдині подарунки за підписом Alfa Romeo: на старті сьогодні всі фанати були вражені чудовим, спеціально підготовленим позашляховиком Stelvio Quadrifoglio, з унікальним індивідуальним забарвленням, створеним дизайнерським центром Alfa Romeo.
Так вже було на трасі у Фьорано 14 лютого, в зв’язку з обкаткою моделі C38 команди «Alfa Romeo Racing», коли Кімі Райкконен пройшов тестову сесію за кермом одномісного автомобіля зі спеціальним забарвленням, присвяченим Дню Святого Валентина, в якому чергувалися чотирилисники і сердечка.

Для цього спеціального Stelvio Quadrifoglio, який візьме участь в Gumball, дизайнери Alfa Romeo висловили себе через виключно спортивний імідж бренду, підкреслений кольоровими і екстравагантними нотками відповідно до лакофарбових покриттів розкішних автомобілів, суперкарів, передсерійних зразків, гоночних автомобілів – унікальних машин, які роблять цю подію особливою.

Фактично, кузов чорного кольору Volcano Black прикрашений сірим мотивом конюшини, який відтворює культовий логотип по всій поверхні, і цей базовий малюнок прикрашений флуоресцентними зеленими прикрасами, які відтворюють найбільш характерні елементи в іконографії Альфа Ромео. Йдеться про величезного вужа на боках, про написи Alfa Romeo на задньому склі в самому класичному стилі і про логотип марки, що займає весь дах. Такого ж кольору 20-дюймові легкосплавні диски і логотип Alfa Romeo, який виділяється на чорних гальмівних супортах, спеціально створених для неповторного стилю, який не залишиться непоміченим також і завдяки полірованим заднім ліхтарям – це Alfa Romeo Stelvio, здатний схвилювати публіку в одинадцяти європейських країнах не тільки за його продуктивність або безпомилковий звук Quadrifoglio від 510-сильного двигуна 2.9 V6 Bi-Turbo.

190607_AR_21-Gumball_01_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті