Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo на 1000-ому Гран-прі с кольором кузова на честь перемоги Ніно Фаріни в першій гонці Формули-1 – Сільверстоун 1950 – на Alfa Romeo 158


Погода: сонячно і сухо, повітря 19-20°C, траса 25-29°C

Фредерік Вассер, керівник команди Alfa Romeo Racing і генеральний директор Sauber Motorsport AG:
«Для нас це були непрості вихідні, оскільки в п’ятницю і суботу ми зіткнулися з деякими технічними проблемами. Обидва гонщики сьогодні відмінно попрацювали, добре справляючись зі своїми індивідуальними ситуаціями. Ми набрали ще кілька очок, коли Кімі фінішував на P9. Антоніо показав стабільні результати і закінчив гонку в середині групи, почавши з заднього ряду. У нас попереду певна робота, і ми будемо прагнути виглядати в Баку сильніше».

Кімі Райкконен (машина № 7):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 02/Ferrari)
Результат: 9-й. Почав на шинах medium (C3), після 25 кіл перейшов на шини hard (C2) 
«Сьогодні машина відчувала себе добре. Ми почали з кінця сітки, але, принаймні, набрали кілька очок. В результаті мої передні шини втратили зчеплення з дорогою. Прикро, бо я стежив за ними під час гонки, але вони просто охололи, і я скинув темп. Ми продовжимо працювати над поліпшенням і подивимося, що ми зможемо зробити в Баку».
 

Антоніо Джовінацці (машина №99):
Alfa Romeo Racing C38 (Шасі 03/Ferrari)
Результат: 15-й. Почав на шинах soft (C4), після 7 кіл перейшов на шини medium (C3) та після 30 кіл перейшов на шини medium (C3)
«В цілому це були важкі вихідні. Ми почали гонку з задньої частини сітки і використовували дещо іншу стратегію, щоб спробувати завоювати деякі позиції. Зрештою, це не спрацювало досить добре, і тепер я просто з нетерпінням чекаю можливості почати все заново на наступному Гран-прі в Азербайджані. У мене залишилися хороші спогади про Баку, і для мене це знову буде цікава гонка. Подивимося, чого ми зможемо досягти».

Про бренд Alfa Romeo:

З моменту свого заснування в Мілані, Італія, в 1910 році, Alfa Romeo розробила і виготовила деякі з найстильніших і ексклюзивних автомобілів в автомобільній історії. Ця традиція живе і сьогодні, оскільки Alfa Romeo продовжує застосовувати унікальний і інноваційний підхід до проектування автомобілів. У кожному Alfa Romeo технології і пристрасть об’єднуються, щоб створити справжній витвір мистецтва – кожна важлива деталь, кожен дизайн – досконала гармонія між красою і метою, розробкою і емоціями. Повне відродження духу Alfa Romeo і максимізація його глобальної привабливості було одним з пріоритетів FCA. Дотримуючись чіткої і визначеної стратегії, Alfa Romeo пише нову главу в своїй багатовіковій історії, яка представляє собою виняткову можливість повністю розкрити потенціал бренду. Сьогодні Alfa Romeo – це справжня демонстрація кращих ресурсів, талантів і технологічних ноу-хау концерну. Спочатку з Giulia, а недавно з Stelvio, Alfa Romeo створила дві моделі, які відображають чистий і оригінальний дух бренду – цей моментально впізнаваний бездоганний персонаж. Ці моделі є свідченням духу «Механіки емоцій» від Alfa Romeo і є яскравими прикладами того, чого люди очікують від цього престижного бренду. Alfa Romeo завойовує серця нового покоління і знову займає своє гідне місце в якості одного з найбільш затребуваних брендів класу преміум в світі. Це, знову ж таки, один з провідних символів італійського інжинірингу та стилю, символ італійської технологічної досконалості і творчого духу. Після більш ніж 30 років відсутності в Формулі-1 бренд оголосив про своє повернення в гонку в 2018 році в якості титульного спонсора команди Sauber F1.

Про групу компаній Sauber
Група компаній Sauber складається з трьох компаній: Sauber Motorsport AG, яка управляє командою Формули-1, Sauber Engineering AG, яка займається розробкою прототипів і адитивного виробництва, і Sauber Aerodynamik AG, яка проводить повномасштабні і модельні випробування в суперсучасній аеродинамічній трубі заводу і створює принципово нові інновації в області аеродинаміки. Компанії тісно співпрацюють, використовуючи досвід більш 450 відданих своїй справі працівників в штаб-квартирі в Хінвілі, Швейцарія, у всіх внутрішніх і зовнішніх проектах.

З моменту свого заснування в 1970 році пристрасть до перегонів була в основі Sauber. Уже понад 45 років інноваційна швейцарська компанія встановлює стандарти в дизайні, розробці і конструюванні гоночних автомобілів для різних серій чемпіонатів, таких як Формула-1, DTM і WEC. Після свого власного дебюту у Формулі-1 в 1993 році Sauber Motorsport AG створила одну з небагатьох традиційних і приватних команд в спорті. Після 25 років змагань у Формулі-1 компанія почала довгострокове партнерство з титульним спонсором Alfa Romeo в 2018 році і виходить на чемпіонат 2019 року під назвою Team Alfa Romeo Racing.

190414_2019_Chinese_Grand_Prix_-_Alfa_Romeo_Racing-9_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті