Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo і Яннік Сіннер здобули першу перемогу на турнірі ATP


Вундеркінд з Альто-Адідже у віці 19, 2 місяців і 29 днів виграв перший турнір ATP у своїй кар’єрі – турнір ATP 250 в Софії. Завдяки цьому успіху Яннік Сіннер увійшов в історію тенісу, ставши наймолодшим італійцем, який коли-небудь вигравав турнір ATP, і за прогнозами, він займе 37-е місце в світовому рейтингу. На його боці Alfa Romeo, італійський бренд, який традиційно підтримує італійські таланти і зробив спортивний дух і змагання своїми відмінними рисами. Поєднання вишуканих технічних рішень бренду і таланту спортсменів, які з плином часу несли його прапор, як в якості пілотів на найпрестижніших гоночних заходах, так і в якості зірок, задіяних в рекламі, завжди було гарантією успіху.

Пристрасть і талант в повсякденній роботі
Само собою зрозуміло, що природне середовище проживання Alfa Romeo знаходиться на вулицях і трасах по всьому світу, але бренд настільки натхненний вродженим духом змагання, що він здатний успішно переноситися на інші поля змагань. Тому невипадково Alfa Romeo підтримує підготовку Янніка Сіннера і всі його виклики, як справжній товариш по команді, підтримуючи його стиль і спортивні навички на його спортивний шлях. Зрештою, теніс – це техніка, яка вимагає постійного вдосконалення, і такий самий підхід у інженерів Alfa Romeo, які, як і Яннік Сіннер, знають, як об’єднати техніку і талант в постійній напрузі для поліпшення: будь то відмінні удари в великому тенісі або прийомистість двигунів, результат в будь-якому випадку – захоплююче видовище.

Довгий шлях з Alfa Romeo
Вчорашня перемога доповнює інші рекорди Яннік Сіннера: він наймолодший італієць, який коли-небудь входив до сотні кращих в рейтингу ATP, або до чвертьфіналу Ролан Гаррос, досягнутого в дебютному матчі. Бажання Alfa Romeo полягає в тому, щоб інтерпретувати успіх як нову відправну точку, як перший крок на довгому шляху: в кінці кінців, як це відбувається в Формулі 1, важливо, щоб прогрес і продуктивність, крім їх важливості, були постійними, що є дуже важливим елементом в будь-якому змаганні.

Нарешті, завдяки редакційним проекту #matchingtalents в своїх профілях в соціальних мережах, Alfa Romeo буде стежити за наступними спортивними кроками молодого таланту з Альто-Адідже, супроводжуючи його в його подорожах від одного турніру до іншого, до нових важливих змагальних успіхів.

news_20201116
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті