Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio названий «Автомобілем року» за версією TopGear


Журнал «TopGear» і громадськість згодні: «Автомобіль 2016 року» – це новітній AlfaRomeoGiuliaQuadrifoglio. Найпотужніший AlfaRomeo з коли-небудь створених для дорожнього використання був коронований переможцем одного з найпрестижніших конкурсів в автомобільній промисловості. І не тільки це: флагманська модель Quadrifoglio, оснащена новим бензиновим двигуном Bi-Turbo V6 510 л.с., 600 Нм і здатна розігнатися від 0 до 62 миль на годину всього за 3,9 секунди, отримала головний приз у першому в історії громадському голосуванні«Автомобіль 2016 року». Переможці були оголошені в останньому випуску журналу «Awards», який виходить сьогодні.

На думку журналу «TopGear», «Giulia – це сучасний і високотехнологічний автомобіль, але з пропозицією без надмірностей: двигун, керованість, краса.Giulia дає навіть більше того, що ми зазвичай очікуємо від Alfa».

Поєднуючи ідеальний розподіл ваги з абсолютно новою архітектурою заднього приводу, AlfaRomeoGiulia пропонує краще в класі співвідношення потужності до маси і інноваційні технології для двигуна і водіння.

З 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач з кнопками управління на кермі в стандартній комплектації GiuliaQuadrifoglio оснащена технологією, розробленоюз метою максимізації динамічних характеристик – це перша в секторі система AlfaChassisDomainControl, система AlfaTMActiveAeroSplitter і селектор AlfaTM D.N.A. Pro з режимом Race.

Нові ефективні системи активної безпеки, такі як система попередження про небезпеку зіткнення, система посилення екстреного гальмування з функцією розпізнавання пішоходів і система попередження про зміну ряду руху, входять в базову комплектацію по всьому модельному ряду.Все це сприяло отриманню AlfaRomeoGiulia престижного п’ятизіркового рейтингу Euro NCAP, а рівень захисту для дорослих пасажирів досяг в результаті 98%, що робить цю оцінку найвищою, з тих, що коли-небудь отримував автомобіль, незважаючи на більш жорстку систему оцінки Euro NCAP, введену в 2015 році.

news20161125_alfa-romeo_giulia-quadrifoglio_49
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті