Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia представлена для корпусу карабінерів


Модель Giulia Radiomobile 2.0 turbo 200 к.с. з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач у синій лівреї була доставлена в Турин в Centro Stile, де розташовується нова штаб-квартира Alfa Romeo – вона призначається для використання на пунктах карабінерів для контролю над територією: це перший екземпляр парку з 1770 машин. В церемонії взяли участь президент Stellantis NV Group Джон Елканн, генеральний командувач карабінерів, Тео Луці, генеральний директор бренду Alfa Romeo, Жан-Філіп Імпарато, регіональний менеджер Stellantis в Італії, Санто Фічілі, Командувач карабінерів регіону П’ємонт і Валле д’Аоста Альдо Якобеллі і командувач карабінерів провінції Туріну Франческо Ріццо.

Alfa Romeo і корпус карабінерів – історичне партнерств

Ці нові Alfa Romeo Giulia зміцнюють історичне партнерство між Alfa Romeo і карабінерами, народжене після Другої світової війни, коли всі «Газелі» були виробництва Альфа Ромео. Першою Alfa Romeo корпусу карабінерів була модель 1900 M «Matta» 1951 року. Роком пізніше на світ з’явилася «Газель» на базі седана 1900. Мовою карабінерів Газель уособлює концепцію екстреного реагування: швидка, маневрена і стійка. Її прямим нащадком була Giulia шістдесятих, що пропонувала авангардні концепції, що дозволяли поєднувати відмінні характеристики двигуна з високими характеристиками надійності. Автомобіль був добре інтегрований в конструктивну модернізацію зброї, доповнену новими радіотелефонними установками, підключеними до операційних центрів, які були флагманом цієї зброї. Машина експлуатувалася з 1963 по 1968 рік. З тих пір тісний зв’язок між карабінерами і Alfa Romeo тривав протягом багатьох років з появою все більш агресивних і надійних автомобілів: від Alfa Romeo Alfetta до Alfa Romeo 90, від Alfa Romeo 75 до Alfa Romeo 155, від Alfa Romeo 156 до Alfa Romeo 159, досягнувши виняткової Giulia Quadrifoglio, символу чудового технологічного ноу-хау і кращого творчого духу нашої країни.

Музей Alfa Romeo в Арезе

Багато з цих автомобілів виставлені в музеї Alfa Romeo в Арезе в розділі «Alfa Romeo в уніформі», створеному у співпраці з карабінерами і відкритому 24 червня 2020 року з нагоди 110-річчя бренду. На постійній експозиції шість ретельно відібраних моделей Alfa Romeo, що відбивають історичний зв’язок з корпусом карабінерів, поміщених в обстановку червоного кольору, символу Alfa Romeo, і синього кольору аварійних вогнів сирен. Саме з цієї колекції походить Giulia 1968, увічнена сьогодні разом з нинішньою Giulia, яка тільки що надійшла на службу.

Технологічно вдосконалене обладнання

Оснащення машин розроблялося за індивідуальним замовленням з урахуванням запитів корпусу карабінерів, і серед специфічних особливостей виділяються:

 • Оптичні групи, в які входять
  • Панель повідомлень зі змінними аеродинамічними характеристиками останнього покоління
  • Два проблискових маячка габаритних вогнів і регульований ліхтар останнього покоління
  • Світлодіодні проблискові вогні на зовнішніх дзеркалах заднього виду
 • Броньоване лобове скло (рівень B4) і протиударні бічні стекла і заднє скло (передні протиосколкові)
 • Броньовані двері з опускним захистом для ніг (рівень B4)
 • Противибуховий захист паливного бака
 • Два електромеханичних тримача зброї
 • Одноосібна камера для затриманого (допускає третій екіпаж)
 • Шафа для бронежилетів в салоні
 • Два тримача поліцейських кийків і лопаток
 • Радіоприймач в центральному положенні для зручного використання обома членами екіпажу
 • Система звукопідсилення зовні автомобіля

news_2021-05-25
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті