Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia отримує 5-зірковий рейтинг Euro NCAP


Alfa Romeo Giulia заробив престижний 5-зірковий рейтинг від Euro NCAP, з показником 98% в плані захисту дорослих пасажирів від усіх учасників журі – найвищий бал коли-небудь отриманий автомобілем, навіть після введення більш суворої рейтингової системи в 2015 році.

Новий спортивний седан Alfa Romeo домігся цього видатного результату завдяки двом ключовим елементам: по-перше, запровадження широкої гами інноваційних систем безпеки, а по-друге, ефективності кузова, який одночасно легкий і жорсткий за рахунок широкого використання ультра-легких матеріалів, таких як вуглецеве волокно, алюміній і алюмінієві композити.

Важлива нагорода, яка підтверджує особливу увагу, яку Alfa Romeo приділяє безпеці всіх учасників дорожнього руху.

Alfa Romeo Giulia поєднує в собі безкомпромісний дизайн і конструкцію, задумані, щоб стати новим зразком для бренду і новим орієнтиром для всього сегмента, в тому числі в плані безпеки. Відповідно до традиції Alfa Romeo, Giulia оснащений безліччю інноваційних технічних рішень, спрямованих на досягнення першокласних динамічних якостей, які також сприяють підвищенню рівня безпеки.
Найбільш сучасне обладнання включає в себе інтегровану гальмівну систему (IBS), що значно скорочує гальмівний шлях (з 100 км/год до 0 на 38 метрах для Giulia і на 32 метрах для версії Quadrifoglio), передове регулювання підвіски за допомогою ексклюзивної технології AlfaLink, і найкраще параметричне рульове управління в класі – всі разом ці особливості забезпечують видатну курсову стійкість і простий, інтуїтивний контроль над автомобілем в будь-якій ситуації.

І, нарешті, коли мова йде про системи допомоги водієві, новий Giulia представляє самий останній рівень досягнень. Наприклад, в базову комплектацію всієї лінійки Giulia входить система попередження про лобовому зіткненні (FCW) і система автономного екстреного гальмування (AEB), яка виявляє пішоходів. За допомогою радіолокаційного датчика і камери, вбудованої в лобове скло, ці системи виявляють наявність будь-яких перешкод або транспортних засобів на траєкторії руху автомобіля і попереджають водія про ризик неминучого зіткнення. Якщо водій не реагує вчасно, система автоматично включає гальма, щоб уникнути удару або зменшити його наслідки. Завдяки функції розпізнавання пішоходів система AEB також здатна зупинити автомобіль автономно на швидкості до 60 км/год після обробки інформації від радара і камери. У базову комплектацію всієї лінійки Giulia також входить система попередження про схід зі смуги (LDW), яка виявляє мимовільний схід зі смуги руху, і система моніторингу сліпих зон (BSM) з системою Rear Cross Path Detection (допомоги при задньому ході) в якості опції , яка використовує датчики для контролю зони навколо автомобіля і допомагає водієві при обгоні, зміні смуги руху або виході з автостоянки, контролюючи будь-які автомобілі, які можуть наближатися.

Турин, 22 червня 2016 р.

news_23-06-2016
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті