Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia виграє престижну нагороду «EuroCarBody 2016»


Alfa Romeo Giulia  виграє EuroCarBody 2016, найпрестижнішу нагороду за дизайн кузова в світі, організовану «Automotive Circle International». 18-й конкурс проходив в місті Бад-Наухайм (Франкфурт, Німеччина) з 18 по 20 жовтня і зібрав фахівців в області дизайну кузовів, матеріалів, технологічних процесів і виробництва.

Відкритий для всіх виробників автомобілів, щорічний конкурс включає в себе ряд семінарів, на яких детально розглядаються найбільш інноваційні рішення в даній галузі. На додаток до цього, кузова конкуруючих автомобілів скрупульозно вивчаються в ході триденного заходу групою інженерів і експертів і оцінюються на підставі більш ніж 20 критеріїв, згрупованих за п’ятьма макро напрямками: розробка і застосування інноваційних матеріалів; інноваційні розробки та дизайнерські рішення; інноваційні концепції, що застосовуються в процесі промислового виробництва; особливості, які є істотними для клієнта, такі як безпека, ергономіка, акустичний комфорт і якість, і, нарешті, комплексність і якість подання необхідного технічного/технологічного змісту.

Набравши 39,46 балів із загальних 50, чарівна модель Giulia – самий справжній вияв духу Alfa Romeo і повністю зроблений в Італії автомобіль – здобула перемогу над конкурентами високого рівня: Honda NSX, Volvo V90, Bentley Bentayga, Aston Martin DB 11, Land Rover Discovery , Skoda Kodiaq і Peugeot.
Цей видатний результат був досягнутий завдяки ефективному кузову, який є одночасно легким і жорстким, і широкому використанню сверх-легких матеріалів, таких як вуглецеве волокно і алюміній. Крім того, ця технічна особливість, в поєднанні з прийняттям багатьох інноваційних пристроїв безпеки, сприяли отриманню вищої оцінки (п’ять зірок) від EuroNCAP. Giulia отримала рейтинг 98% за захист дорослих пасажирів, найвищий, який коли-небудь досягався автомобілем, незважаючи на більш серйозну систему оцінки, введену в 2015 році.

Нагорода “EuroCarBody 2016” – це визнання якості цього єдиного в своєму роді автомобіля. Сісти за кермо Alfa Romeo Giulia, символ технологічної досконалості і італійського стилю, означає опинитися в центрі цього чудового механічного творіння. Це новий автомобільний вимір, де об’єднуються функціональна і динамічна краса, досягаючи нових рівнів продуктивності завдяки потужним двигунам, оптимальному розподілу ваги, унікальним технічним рішенням і кращому співвідношенню потужності до ваги в своєму сегменті.

news_20161024_161021_alfa-romeo_body-giulia_01_slider
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті