Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo Giulia виграє конкурс «AutoEuropa 2017»


Після двох днів тестування на шосе і на трасі, зібрані голоси конкурсу «AutoEuropa 2017», подані Союзом автомобільних журналістів Італії. Перемагає модель Alfa Romeo Giulia, 100-відсоткова італійське якість і справжнєвираженнядуху Альфа Ромео.

В ході 31-го конкурсу, що відбувся в рамках проведення 4-ї виставки SmartMobilityWorld – найважливішого національного і європейського заходу, присвяченого екологічно стійкій, цифровій і комплексній мобільності в двадцять першому столітті –більш ніж 100 спеціалізованих журналістів оцінили 21 топову модель автомобілів, з яких, відповідно до правил конкурсу, принаймні 10 тисяч повинні бути зроблені в Європі і виведені на ринок з 1 вересня 2015 року по 31 серпня 2016 року. Незважаючи на високий рівень конкуренції, головний приз отримала чарівна Giulia, модель, яка втілює в собі всі елементи, завдяки яким AlfaRomeo став одним з найпривабливіших брендів у світі.

Важливе визнання говорить про якості цього єдиного в своєму роді автомобіля. Сісти за кермо Alfa Romeo Giulia, символу технологічної досконалості і італійського стилю, означає опинитися в центрі цього чудового механічного творіння. Це новий автомобільний вимір, коли функціональна і динамічна краса об’єднуються, щоб досягти нових рівнів продуктивності завдяки потужним двигунам, оптимальному розподілу ваги, унікальним технічним рішенням, кращому співвідношенню потужності до ваги в своєму сегменті і задньому приводу. Остання особливість – доступність моделі  з повним приводом Q4 –це більше, ніж просто данина самим справжнім корінням легенди Alfa Romeo: це також технічне рішення, яке забезпечує високу продуктивність, дивовижну розвагу і чудові гострі відчуття від водіння. Alfa Romeo Giulia найкраща також і з точки зору безпеки, з п’ятьма зірками від Euro NCAP і, що ще більш важливо, з рейтингом 98% за захист дорослих пасажирів. Це найвищий рейтинг, який коли-небудь отримував автомобіль, незважаючи на більш жорстку систему оцінювання, введену в 2015 році.

Лінійка Giulia має чотири рівні комплектації (Giulia, Супер, Veloce і Quadrifoglio) і п’ять версій двигунів, останні всі зроблені в Італії і виконані повністю з алюмінію: 2,2 Diesel150 к.с. і 180 к.с. з шестиступінчастою механічною коробкою або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач; 2.9 V6 BiturboPetrol510 к.с. з шестиступінчастою механічною коробкою або восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач. Крім того, після недавнього дебюту GiuliaVeloce, лінійка була останнім часом розширена за допомогою двох нових двигунів, обидва в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач: 2,0 Petrol280 к.с. і 2.2 Diesel210 к.с.Крім того, на новомуGiuliaVeloce встановлена система повного приводу Q4 для управління динамічною поведінкою автомобіля в режимі реального часу, гарантуючи при цьому ідеальний баланс з точки зору продуктивності, ефективності та безпеки.

Нарешті, варто відзначити, що також завдяки спеціальним бізнес-рівням комплектації, які пропонуються, популярність Giulia на європейських ринках автогосподарств знаходиться на підйомі і високо цінується корпоративними клієнтами.

news_20161018_161018_alfa-romeo_giulia-auto-europa_01_slider
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті