Alfa Romeo Logo

Models

Альфа Ромео Джулія перемагає в двох категоріях конкурсу «Sport Auto AWARD 2018»


Один раз на рік відомий в Німеччині автомобільний журнал «Sport Auto» опитує своїх орієнтованих на швидкість читачів про їх улюблені моделі. Ось чому результат конкурсу «Sport Auto AWARD», який в основному фокусується на динамічних можливостях кожного учасника, повсюдно вважається еталоном для виробників спортивних автомобілів. Вдруге поспіль Alfa Romeo Giulia була налаштована рішуче. Як і в 2017 році, Giulia Quadrifoglio, топова модель лінійки Alfa Romeo, оснащена бензиновим двигуном 2,9 V6 з турбонаддувом потужністю 375 кВт (510 к.с.), виграла в класі імпортні автомобілі категорії «Стандартні седани / Універсали» до 100 000 євро». Alfa Romeo Giulia Veloce, оснащена турбо-бензиновим двигуном 2.0 потужністю 206 кВт (280 к.с.), була оцінена читачами журналу« Sport Auto» як імпортний автомобіль номер один в категорії «Стандартні седани / Універсали до 50 000 євро».

Обидві моделі Alfa Romeo Giulia також конкурували в загальній класифікації своїх відповідних категорій, стикаючись з сильними німецькими конкурентами. І читачі «Sport Auto» знову віддали свою перевагу італійському дизайну, стилю і продуктивності. Вони віддали Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio третє місце в категорії «Стандартні седани / Універсали до 100 000 євро», а Alfa Romeo Giulia Veloce також посіла третє місце в загальній категорії «Стандартні седани / Універсали до 50 000 євро».

«Ми дуже пишаємося тим, що другий рік поспіль ми виграємо дві категорії в імпорті в конкурсі «Sport Auto AWARD» з Alfa Romeo Giulia, – сказала Роберта Дзербі, глава регіону EMEA бренду Alfa Romeo під час церемонії вручення призів в місті Штутгарт. «Ще один відмінний результат відображають два третіх місця в боротьбі з сильними німецькими конкурентами. Крім того, в майбутньому ми продовжимо наші зусилля, щоб справити враження високопродуктивними автомобілями від Alfa Romeo не тільки на читачів «Sport Auto».

Alfa Romeo 4C Spider також зайняла місце в верху таблиці, ставши третьою в категорії «Стандартний родстер до 100 000 євро», знову увійшовши в трійку кращих в категорії.

Це був 26-й розіграш «Sport Auto AWARD», щорічного заходу, організованого одним з провідних автомобільних журналів Німеччини. В цілому 238 моделей спортивних автомобілів змагалися в 25 категоріях, з них 15 в додатковому класі імпортних автомобілів. Очевидно, що серед понад 11 000 читачів, які віддали свої голоси, було чимало шанувальників Alfa Romeo.

181108_Alfa-Romeo_Sportauto-Award_01_slider_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті