Alfa Romeo Logo

Models

ALFA ROMEO І ХАВ’ЄР ДЗАНЕТТІ Є ЗІРКАМИ ЗУСТРІЧІ “МАТЧ ДЗАНЕТТІ І ДРУЗІВ ДЛЯ EXPO MILANO 2015”


Чемпіон буде виступати на полі стадіону Сан-Сіро в Мілані на великому святі спорту та благодійності 4 травня. Alfa Romeo буде з ним як топ-партнер разом з багатьма іншими футбольними чемпіонами вчорашнього і сьогоднішнього дня.
Весь прибуток піде до фонду “Fondazione PUPI Onlus” та інших ненекомерційних організацій, що працюють в області прав дитини.
Стартує конкурс “Перемогти легенду”: призи включають в себе відвідування музею Alfa Romeo і мастер-класи з безпечної їзди на треку.
Буде передаватися онлайн захоплююче відео, в якому аргентинський чемпіон з футболу розповідає про свою точку зору щодо благодійного заходу.
Перемоги, легендарні ходові якості і пристрасть до спорту – ось відмінні особливості, загальні для Alfa Romeo і Хав’єра Дзанетті. Тепер вони грають в одній команді на матчі “Матч Дзанетті і друзів для Expo Milano 2015», благодійній акції, присвяченій дітям і правильному харчуванню, яка пройде 4 травня в 8:45 вечора на стадіоні Сан-Сіро в Мілані.
Захід організовує фонд «Fondazione Pupi” з метою підтримки проектів, спрямованих на дітей в Італії та Аргентині. Зокрема, доходи від продажу квитків підуть на різні благодійні цілі для дітей в регіоні Мілан.
Матч бере початок від співпраці між Expo Milano 2015 і міською владою Мілана і залучає Alfa Romeo у якості топ-партнера.
Логотип Alfa Romeo з’явиться на червоних майках однієї з двох команд, а у іншої  на білих майках буде хизуватися логотип Pirelli .
На поле вийдуть великі чемпіони сьогодньошнього і вчорашнього дня, щоб підтримати спорт і культуру правильного харчування, а також символічно відсвяткувати відкриття виставки Expo Milano, яка, як очікується, залучить в Італію понад 20 мільйонів відвідувачів і включатиме 144 країни. Головними героями події будуть глобальні партнери Fiat Chrysler Автомобілі та CNH Industrial.
Деякі з кращих футболістів сучасності і недавнього минулого, які грали в двох командах в Серії А від Мілана і в найбільших міжнародних клубах прибудуть на стадіон в автомобілях Alfa Romeo. Ось деякі з них: Роберто Баджо, Кордоба, Камбьяссо, Саморано, Пуйоль, Креспо і Шевченко.
На стадіоні будуть продемонстравані декілька автомобілів Alfa Romeo, посли італійського дизайну в більш ніж 100 країнах по всьому світу – від США до Росії, від Південної Африки до Швеції. Точно так само, футболісти будуть з’їжджатися з чотирьох куточків Землі, щоб приєднатися до Хав’єра Дзанетті, діючого віце-президента Інтера, творця фонда «Fondazione Pupi» і посла виставки Expo Milano 2015 на змаганні.
Мета матчу “Дзанетті і друзі для  Expo Milano 2015” – знайти ресурси, необхідні для підтримки заходів для дітей в Італії і Південній Америці. Акція організована безпосередньо фондом “Fondazione Pupi», некомерційною організацією, яка вже 10 років працює в Аргентині над проектами з підтримки основних потреб молоді.
Легендарний гравець Інтера, знаходячись в автомобілі Giulietta Sprint, розкаже про захід у відео, знятому в Мілані по дорозі від воріт Expo до стадіону Сан Сіро.
Для цієї події Alfa Romeo буде проводити конкурс, відкритий з 20 квітня по 7 травня, в якому до участі будуть залучені користувачі в режимі онлайн  і в соціальних мережах. Призи будуть включати мастер-класи з безпечної їзди з професійними водіями і квитки в музей Alfa Romeo. Для отримання додаткової інформації про правила і деталі дивиться vincilaleggenda.alfaromeo.it
Беручи участь в “Матчі Дзанетті і друзі для Expo Milano 2015”, Альфа Ромео підтверджує свої міцні зв’язки зі світом спорту. Бренд розділяє ті ж універсальні ідеї і завжди поєднував свій корпоративний імідж з багатьма дисциплінами, такими як автомобільні гонки, вітрильний спорт, баскетбол і мотогонки. Сьогодні логотип Alfa Romeo прикрашає Ferrari SF15-T на Формулі 1, а суперкар 4C є офіційною машиною безпеки на чемпіонаті Superbike 2015.
Більш детальна інформація про участь Alfa Romeo в “Матчі Дзанетті і друзі для Expo Milano 2015» і про те, як купити квитки на захід, доступна на спеціальному веб-сайті.

Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті