Alfa Romeo Logo

Models

Alfa Romeo зачаровує Землю Висхідного Сонця


В Японії завершився «Конкурс елегантності Кіото 2018», що проходив з 29 березня по 3 квітня, в якому брали участь знакові класичні моделі з трьох континентів. Конкурс проходив в Кіото в замку Нидзьо 17-го століття, що є об’єктом Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Він став тріумфом для Alfa Romeo, представленої деякими з її вишуканих раритетів з приватних колекцій.

Дійсно, титул «Кращий на шоу» дістався 6C 2500 Super Sport Villa d’Este 1951 року народження, одному з тридцяти шести екземплярів цієї моделі, побудованих міланською компанією Carrozzeria Touring в період з 1949 по 1952 рік. Дві інші історичні моделі Alfa Romeo перемогли в своїх класах: 6C 2500 Sport Berlinetta Touring 1939 року, що раніше належала принцу Каетані (клас Touring Early Italian) і 1900 Super Sprint Touring 1955 роки (клас Touring Classic Italian 1952-1961). Результат буде ще більш значущим, якщо врахувати, що з трьома з дванадцяти старовинних автомобілів, які отримали нагороду, Alfa Romeo став найбільш представницьким брендом в групі переможців.

Цей важливий захід, заснований в 2016 році художником Хідемото Кимурою, активно підтримується брендом Alfa Romeo і FCA Heritage, відділом, створеним для захисту і просування автомобільної спадщини італійських брендів концерну. Примітно, що в японській події, хоча і поза конкурсом, взяли участь єдиний в світі екземпляр 1900 C52 Coupé, зазвичай відомий на прізвисько «Літаюча тарілка», і сучасна Giulia Quadrifoglio, нова парадигма бренду Alfa Romeo.

Зазвичай розміщений в музеї історії Alfa Romeo «Машина часу» в Арезе, безцінний 1900 C52 Coupé відправився в Японію, щоб бути почесним гостем на змаганнях і пройти по червоній доріжці разом з трьома з восьми «сучасних» літаючих тарілок Coupé, побудованих компанією Carrozzeria Touring. Після закінчення конкурсу класичні автомобілі вийшли з Кіото по мальовничому маршруту в Токіо, куди вони прибудуть 8 квітня. Парад безцінних красунь буде супроводжувати парк автомобілів Alfa Romeo Giulia Veloce, наданий організаторам спонсором заходу FCA Japan: це найкращий спосіб підкреслити ту червону нитку, яка завжди пов’язує моделі Alfa Romeo від дня вчорашнього до дня сьогоднішнього.

180404_Heritage_new
Потрібна допомога? Спілкуйтеся з нами в чаті